Gangi przestępcze zneutralizowane w stolicy Wenezueli (+ zdjęcie) – Prensa Latina

Gangi przestępcze zneutralizowane w stolicy Wenezueli (+ zdjęcie) - Prensa Latina

Opisał operację Gran Cacique Indio Guaicaipuro jako udaną, przeprowadzoną w celu rozbicia tych nieregularnych skupisk miejskich, które od ostatniej środy zatrzymywały mieszkańców parafii Santa Rosalia, La Vega, San Juan, El Paraíso i El Valle przerażony.

„Byliśmy przygotowani z wyprzedzeniem w zakresie planowania, pracy wywiadowczej i zorganizowanej władzy ludowej, a weszliśmy w fazę wdrażania z interwencją naziemną i powietrzną z góry” – powiedział.

Melendez podkreślił, że siły bezpieczeństwa są gotowe do osiągnięcia wszystkich celów, jakimi jest zaprowadzenie pokoju i spokoju wśród ludzi: „Nie spoczniemy, dopóki nie wyeliminujemy tych gangów przestępczych”.

Stwierdził, że na prośbę różnych stron jest 2460 czynnych i rezerwowych urzędników, składających się z 260 mężczyzn, którzy mają odeprzeć sprawę karną i iść naprzód w poszukiwaniu przywódców.

„Od 7 lipca bombardowania rozpoczęły się w różnych miejscach, w połączeniu z działaniami w kontekście międzynarodowym. Rozpoczęli ataki na siedzibę Boliwariańskiej Narodowej Służby Wywiadowczej (SEPIN) w El Paraíso i na siedzibę Metropolitan Police, aby spróbować ich zdemoralizować.

Minister wyjaśnił, że rozprzestrzenienie się nastąpiło w pięciu diecezjach i podkreślił, że wiele bunkrów zniszczonych przez te same antyspołeczne, jak na przykład kokpit w Cota 905, który służył jako centrum operacyjne dla jednego z gangów. W diecezji La Vega utworzono i zwolniono 12 punktów kontrolnych.

Obecny bilans ofiar wśród sił bezpieczeństwa to 10 rannych i 4 zabitych, jeden z Gwardii Narodowej i trzech z Boliwariańskiej Policji Narodowej.

Ponadto skonfiskowano arsenał tysięcy nabojów dużego kalibru, granatów, wyrzutni rakiet, karabinów, pistoletów maszynowych, pistoletów i pistoletów, rozebrano tajną fabrykę narkotyków w Lakocie i na pasie znaleziono 37 opuszczonych domów.

Dodał, że uratowano dziewięć osób porwanych przez te grupy, w tym kompleksowego lekarza środowiskowego.

Wśród ludności cywilnej 28 osób zostało rannych w wyniku ataków gangów przestępczych

Podkreślił, że siły bezpieczeństwa nie opuszczą przywracanych miejsc do czasu zapewnienia spokoju mieszkańcom tych miast i aresztowania antyspołecznych.

rc / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *