Kontrole stymulacyjne w USA w grudniu 2022 r

Kontrole stymulacyjne w USA w grudniu 2022 r

W Stanach Zjednoczonych wiele osób od października tego roku zbiera czeki stymulacyjne przeciwko inflacji. Ta pomoc jest kontynuowana w wielu przypadkach w bieżącym miesiącu grudniu 2022 r. Powiemy ci

Ile kosztuje test bodźca?

Mieszkańcy Golden State, którzy jeszcze nie przystąpili do testu bodźców monetarnych, będą mogli to zrobić od pierwszego weekendu grudnia z kartami. Ostatnia środa, 30 listopada, jako ostatnia otrzymała wsparcie finansowe w postaci depozytów bankowych.

Jak wyjaśniono wcześniej, w tym przypadku kwoty dostarczane za pomocą kart lub depozytów na konta bankowe są generowane w przedziale od 200,00 USD do 1050 USD.

Jeśli któryś z mieszkańców ma wątpliwości co do dostarczenia środków, może zostać o tym poinformowany poprzez kontakt Kalifornijska Rada ds. Podatków Franczyzowych (FTB). Użytkownicy, którzy chcą zadzwonić, numer to 800-542-9332. Dni uwagi to dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

CoKiedy oferują kontrolę bodźców i jakie są wymagania?

Aby otrzymać pieniądze, należy spełnić kilka wymagań, takich jak przyjęcie zeznania podatkowego za 2020 r. wraz z czekiem wysłanym pocztą. Inni kwalifikujący się to ci, którzy otrzymali płatność stymulacyjną Golden State I lub II (GSS). Ci, którzy tych pieniędzy nie otrzymali, również mogli zostać wyselekcjonowani.

CoSkąd mam wiedzieć, czy otrzymam kontrolę bodźca?

Konieczne jest, aby nazwiska obywateli były zgodne z kolejnością alfabetyczną oficjalnej listy beneficjentów. Zgodnie z harmonogramem płatności oczekuje się, że osoby, które dotrą do czeku GSS I lub II, będą odbierać jako pierwsze.

Aby to zrobić, ich nazwiska muszą zaczynać się od liter W do Z i zostaną wypłacone w dniach 4-10 grudnia. Są tacy, którzy nie korzystali z czeku GSS, a ich pierwsza litera nazwiska jest między A a K. Opłaty będą pobierane od 5 do 17 grudnia 2022 r.

Ostatnią grupą, która otrzyma pomoc, będą podatnicy, którzy nie otrzymali czeku z GSS. Ich nazwiska muszą zaczynać się na litery od L do Z i będą pobierane od 19 grudnia do 31 grudnia tego roku.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.