Kuba wysyła wiadomość wsparcia do ofiar niedawnych huraganów w Stanach Zjednoczonych

Kuba wysyła wiadomość wsparcia do ofiar niedawnych huraganów w Stanach Zjednoczonych

Mayfield w stanie Kentucky wyglądało w sobotę na zdruzgotane. Zdjęcie: Getty Images.

W sobotę kubański minister spraw zagranicznych Bruno Rodriguez wysłał przesłanie solidarności z ofiarami śmiertelnymi i zniszczeniami spowodowanymi przez huragany w centralnych regionach Stanów Zjednoczonych.

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze szef kubańskiej dyplomacji wyraził ubolewanie z powodu incydentu spowodowanego przez ekspertów jako historyczną serię huraganów.

Arkansas, Illinois, Kentucky, Missouri i Tennessee zgłosiły potężne meteory w piątek wieczorem, potwierdziła National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) Storm Prediction Center.

Andy Beshear, gubernator stanu Kentucky, ubolewał nad możliwością „ponad 50 zgonów, jeśli nie o wiele więcej, z tego wydarzenia” na tym obszarze.

Według CNN poczujesz, że pogoda pogarsza się silniej, gdy system przesuwa się na wschód, rozciągając się od północnej Luizjany do południowego Ohio w sobotni poranek.

Stacja poinformowała, że ​​wczesnym rankiem ogłoszono ostrzeżenie dla aglomeracji Nashville, ponieważ „w pobliżu Pegram, 11 kilometrów na południe od Ashland, potwierdzono duże i bardzo niebezpieczne tornado”, poruszające się na wschód z prędkością około 80 kilometrów na godzinę, według stacji stacja. Usługi meteorologiczne.

PowerOutage.US zgłosił podczas oceny szkód w okolicy, że niesprzyjająca pogoda pozostawiła około 254.684 odbiorców mediów bez prądu w Tennessee, Kentucky, Indianie i Arkansas.

(z informacją z PL)

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *