Lopez Obrador twierdzi, że oskarżenia przeciwko niemu są bezskuteczne

lopez-obrador-asegura-carecen-de-efectos-acusaciones-contra-el
Meksyk, 14 maja (Prensa Latina) Prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador zlekceważył dziś wagę kampanii medialnej i oskarżenia kierowane pod jego adresem przez partie opozycyjne, które, jak powiedział, nie miały wpływu i obwiniały wybory kampania.

Na porannej konferencji prasowej w Pałacu Narodowym dziennikarka zapytała o zarzut wysuwany pod jej adresem przez Ruch Obywatelski przed Organizacją Państw Amerykańskich i odpowiedziała, że ​​nie pomogła nawet tym, którzy to zrobili, powołując się na wypaczenie Organizacji Państw Amerykańskich. I jej sekretarz generalny Luis Almagro.

Powtórzył, że Meksyk jest w sezonie wyborczym i że te oskarżenia są skierowane, ale nie wykraczają poza nawet bycie nieodpowiedzialnymi stanowiskami i nie mają żadnego skutku, i ujawniają, że nie rozumieli, że wszystko naprawdę się tutaj zmieniło.

Prezydent powiedział, że opozycja wierzy, że tymi działaniami będzie manipulować ludźmi i zmieniać ich głosy, i dlatego uwalniają się wrogie media, prasa, radio i telewizja, co robi wrażenie, ale to dlatego, że jesteśmy w wyborach.

Aby udowodnić nieskuteczność tej kampanii wykluczającej go i jego rząd, spodziewajcie się ostatniego miesięcznego sondażu przeprowadzonego przez amerykańską instytucję w sprawie przyjmowania prezydentów na świat, w którym jego nazwisko pojawia się wśród pierwszych z wynikiem pozytywnym 60%.

Zapowiedział, że odtąd będzie co miesiąc prezentował wyniki tej amerykańskiej próbki, bo to pokazuje zaufanie ludzi, którzy pchali ją do przodu w najtrudniejszych momentach, a kiedy spadnie, okaże się, że nadszedł czas. Przychodzą, aby wyjechać bez wsparcia ludzi, nie powinni rządzić.

Wyjaśnił, że sprawa nie jest związana z brakiem zainteresowania opiniami opozycji, bo ich obowiązkiem i obowiązkiem jest zwrócenie uwagi na te sprawy, ale ważna jest nie ich opinia, a opinia ludzi. , ich uczucia.

agp / lma

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *