Nicolas Maduro poprosi o wizę amerykańską do tańca salsy na festiwalu w Nowym Jorku

Nicolas Maduro poprosi o wizę amerykańską do tańca salsy na festiwalu w Nowym Jorku

Nicolas Maduro Potwierdzone w audycji radiowej w Wenezuela Kto będzie ubiegał się o wizę Stany Zjednoczone Ameryki Aby wziąć udział w festiwalu muzyki salsy Odbędzie się w Nowym Jorku od następnego dnia po zamknięciu szczyt ameryk.

„Ja i Celia jedziemy prosto do Nowego Jorku. Czekają na mnie w Nowym Jorku. Naprawdę lubię Nowy Jork, dużo jeździłem po Nowym Jorku” – powiedział, nie wskazując, czy to żart, bez wyjaśnienia, czy to był żart.

Maduro ma zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych. Administracja Donalda Trumpa w 2020 roku zaoferowała nagrodę w wysokości 15 milionów dolarów za jego aresztowanie.

„Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych Ameryki” – powiedział Maduro w gazecie. Połowa Argentyny InfobaeRadio Miraflores, państwowy nadawca Wenezueli.

„Kochamy Stany Zjednoczone Ameryki. To, co mamy dla Stanów Zjednoczonych, to miłość”Skomentował, w wyraźnym kontraście do jego lat krytyki słownej i retoryki przeciwko Waszyngtonowi.

„W południowym Nowym Jorku są Małe Włochy, tam sprzedają światowej klasy spaghetti. I Chinatown, Manhattan, dzielnica portorykańska, dzielnica dominikańska. To tutaj spędzałem czas na ulicach Nowego Jorku”, program radiowy o nazwie „La Hora de la Salsa y la Alegría.”

Wydarzeniem muzycznym, w którym gubernator chciałby wziąć udział, jest Portorykański Festiwal Salsyktóry zbiega się z tygodniem Szczytu Ameryk, który odbędzie się w Los Angeles w dniach 6-10 czerwca.

Chociaż Waszyngton kilka tygodni temu wskazał, że rządy Kuby, Wenezueli i Nikaragui nie zostaną zaproszone na spotkanie z powodu łamania praw człowieka, ta decyzja wisi teraz na włosku.

A po tym, jak kilka rządów i podmiotów w regionie skrytykowało ogłoszenie, a niektórzy prezydenci zagrozili, że nie przyjadą, jeśli to wykluczenie będzie trwało, Wydaje się, że Biały Dom o tym myśli Zaproś kilku aktorówWedług niezidentyfikowanego urzędnika administracji Bidena, potwierdził w The Associated Press.

W tym konkretnym tygodniu Biały Dom zapowiedział, że dokona przeglądu sankcji nałożonych na Caracas nałożonych za administracji Trumpa.

ogłoszone zmiany Umożliwią one firmie naftowej Chevron renegocjowanie licencji z państwową PDVSA, chociaż nie prowadzi ona odwiertów ani nie eksportuje ropy pochodzenia wenezuelskiego. Ponadto Carlos Eric Malpica Flores, były wysokiej rangi urzędnik PDVSA i bratanek pierwszej damy Wenezueli, Celia Flores, zostanie usunięty z listy osób objętych sankcjami.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.