Prezydent Wenezueli popiera drogę socjalizmu

Papież Franciszek wzywa do piękna opartego na różnorodności wszystkich

„Zmierzamy w stronę nowego dobrobytu, nowego etapu dobrobytu, w kierunku boliwariańskiego socjalizmu” – podkreślił prezydent Wenezueli, przemawiając do popularnego tematu w hołdzie z okazji dwudziestej rocznicy powstania cywilno-wojskowego, które odrodziło się na nowo. wątek konstytucyjny. Stan 11 kwietnia 2002 r.

Szef państwa podkreślił, że rząd Wenezueli podwoi wysiłki na rzecz przywrócenia wszystkich szkół, szkół średnich (gimnazjalnych i średnich) i uniwersytetów w kraju, a także będzie działał na rzecz wzmocnienia misji zdrowotnej Barrio Adentro.

Dodał, że władze wdrażają środki na rzecz trwałego przywrócenia płac robotnikom i utrzymania kontroli nad inflacją, a także zapowiedziały specjalny plan przywrócenia siły nabywczej emerytów i rencistów w kraju.

Prezydent wezwał ludzi do wiary w wysiłek i działania patriotyczne, aby otworzyć drzwi ekonomicznego dobrobytu i osiągnąć maksymalne szczęście społeczne dla narodu południowoamerykańskiego.

Podobnie szejk podkreślał znaczenie zwalczania przejawów biurokracji i korupcji, które nękają ważne instytucje państwowe.

Wenezuela potrzebuje wielkich zmian. Podkreślił, że prawdziwa rewolucja to rewolucja, która w przemówieniach, polityce i działaniu ma zdolność widzenia siebie od środka, rewolucjonizowania się, zmieniania się i dostosowywania do czasów.

Obchodząc również obchody Boliwariańskiego Dnia Milicji Narodowej, Maduro podkreślił siłę federacji cywilno-wojskowej, która powstała 13 kwietnia 2002 r. podczas ludowego powstania przeciwko zamachowi stanu.

Prezydent wezwał do przejścia na wyższy poziom integracji między narodem a Boliwariańskimi Narodowymi Siłami Zbrojnymi (FANB).

W związku z tym stwierdził, że Boliwariańska Milicja jest wyrazem związku cywilno-wojskowego, składającego się z czterech milionów i 500 tysięcy uzbrojonych żołnierzy, z których 700 tysięcy stale wykonuje zadania obrony suwerenności narodowej.

samochód / wup

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.