Sanchez określił czerwiec jako „początek powszechnych szczepień dla osób poniżej 50 roku życia”

Sanchez określił czerwiec jako „początek powszechnych szczepień dla osób poniżej 50 roku życia”

Szef hiszpańskiej kadry kierowniczej Pedro Sanchez in Otwarcie IV Iberoamerykańskiego Kongresu CEAPI, Która w ramach kampanii szczepień będzie w czerwcu przyszłego roku Rozpoczęcie „szczepień ogólnych” dla osób poniżej 50 roku życia.

Szczepienia, szczepienia i szczepienia. to jest Recepta, na którą ponownie nalegał prezydent, to biznesmeni Amerykanie iberyjscy postępują w walce z koronawirusem i przezwyciężają kryzys gospodarczy.

Większość społeczności już szczepi osoby w wieku poniżej 60 lat. Prognozy dotyczące szczepień dostarczone przez każdą społeczność dla następującej grupy wiekowej, od 40 do 49 lat, są następujące:

  • Andalus: Od czerwca.
  • AsturiasKoniec czerwca.
  • Baleary: Od czerwca.
  • Kastylia-La ManchaPoczątek czerwca.
  • Kastylia i LeonPołowa czerwca.
  • Wspólnota Walencka17 czerwca.
  • KataloniaOd: lipca.
  • Estremadura: Od czerwca.
  • Madryt: Od czerwca.
  • NawarraDrugie dwa tygodnie czerwca.

To, że w czerwcu rząd planuje dać Wzmocnienie procesu immunizacji. Premier zapowiedział już w zeszłym tygodniu W przyszłym miesiącu firma Pfizer otrzyma 13 milionów dawek, średnio 2,7 miliona dawek tygodniowoO milion więcej tygodniowo. Coś, co według dyrektora pomogłoby w osiągnięciu celu 70% szczepień przed końcem lata.

93 dni do uzyskania odporności stadaPrezydent odlicza i dodaje podstawy swojej strategii. W ten sposób Sanchez ceni sobie wartość ”.Zmniejszenie infekcji (…) W ciągu zaledwie jednego tygodnia, od piątku do piątku, 14-dniowy skumulowany współczynnik zapadalności spadł o ponad 35 punktów, co oznacza tygodniowy spadek o 18,4%, drugi raz. ”

Podkreśla również ”Niezwykłe liczby szczepieńPrawie 612 000 ludzi w jeden dzień w zeszłym tygodniu, zbliżając się do tygodniowej średniej 3 milionów szczepionek (…) Dzisiaj przekroczymy 7 milionów ludzi z pełnym harmonogramem i 15 milionów ludzi przy co najmniej jednej dawce.

Niektóre z kluczy do postępu w walce z kryzysem gospodarczym, które biznesmeni dodają do „pierwszych rezultatów” projektu pilotażowego Zielony certyfikat cyfrowy Został uruchomiony 14 maja „Są szczerze przekonani”, a celem jest „praca” z tym świadectwem „przed końcem czerwca”.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *