Tabasco: Sedena ujawnia, że ​​Macuspana stoi w obliczu wzrostu przestępczości

Tabasco: Sedena ujawnia, że ​​Macuspana stoi w obliczu wzrostu przestępczości

rodzinne miasto prezydenta Andres Manuel Lopez Obrador (AMLO) z Macosbana Jest jednym z tych, którzy zdobywają punkty Wysoka przestępczość Według raportu Minister Obrony Narodowej (Cedina) Luis Cresencio Sandoval Gonzalez.

Według informacji ujawnionych przez Sandovala Gonzáleza w 30 Okręgu Wojskowym Villahermosa, Macuspana jest jedną z pięciu gmin w podmiocie, w którym koncentruje się najwyższy wskaźnik przestępczości.

Wyjaśnił też, że gmina przez Macuspana To on ma najwięcej elementów stanowych i federalnych, ponieważ jest wśród tych, które skupiają się na 62% populacji stanu.

Ile morderstw z premedytacją miało miejsce w Tabasco?

Według sekretarza Luisa Cresencio Sandovala Gonzaleza do maja sos Tabasco zajęty Pozycja 21 Na około Morderstwo Z 3097 morderstw zarejestrowany.

Porównując to na każde 100 000 mieszkańców, Sandoval Gonzalez potwierdził, że jest to 13. miejsce z 54,4 proc. i średnią 61,8 proc.

Gubernator potwierdza, że ​​w Tabasco toczy się niepewność

Gubernator jednostki podkreślił, że zwalczana jest przestępczość.

Podczas tego samego wydarzenia Gubernator Tabasco skazany Augusto López Hernández Potwierdził, że istota walczy przestępstwo i Niepewność O czym świadczy przejście z siódmej pozycji narodowej na jedenastą pod względem występowania przestępczości.

Lopez Hernandez podkreślił, że większość przestępstw, które mają miejsce w stanie, należy do domeny publicznej poza porwaniem, wymuszeniem i morderstwem z premedytacją.

Stąd Miejsce urodzenia od szefa AMLO z Macosbana Jest jednym z pięciu sos Tabasco kto odnotowuje wzrost? Wskaźnik przestępczości, wł. Prawda aktualności Będziemy uważnie śledzić Raporty władz Aby dostarczyć Ci najnowsze.

Podążaj za nami wiadomości GoogleA Portal społecznościowy Facebook s Świergot aby Cię informować.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *