Uniwersytet La Rioja oferuje stypendia na studia oficjalnych mistrzów

Uniwersytet La Rioja oferuje stypendia na studia oficjalnych mistrzów

University of La Rioja oferuje stypendia na studia magisterskie w tej instytucji. jest skierowany Profesorowie, badacze lub absolwenci uniwersytetów latynoamerykańskich związanych z AUIP, którzy chcą uzyskać oficjalny tytuł magistra na Uniwersytecie La Rioja w roku akademickim 2022-2023.

W tym celu ogłoszono 10 miejsc, które przyniosą korzyści Pomoc finansowa maksymalnie 9000 euro. Środki zostaną przeznaczone na pokrycie wydatków wynikających z następujących koncepcji:

  • Pomoc przy demontażu i montażu: 1000 USD.
  • Pomoc w zakwaterowaniu i utrzymaniu: 800 USD miesięcznie z maksymalnie 10 miesięcznymi ratami (od października 2022 do lipca 2023).

Odbiorcy muszą ponieść koszt rejestracji na wszystkie oferowane stopnie magisterskie, który wynosi 1000 USD.

Oczywiście pomocy tej nie da się pogodzić z żadną inną pomocą lub stypendium na ten sam cel iz jakąkolwiek działalnością, która ogranicza wyłączność studiów magisterskich.

Oferowane kursy to magister nauk o danych i uczenie maszynowe, magister administracji biznesowej, magister interwencji edukacyjnej i innowacji, magister chemii i biotechnologii oraz magister technologii wina, zarządzania i innowacji.

Zainteresowani powinni złożyć wniosek o przyjęcie na studia magisterskie za pośrednictwem poniższego linku:

https://www.unirioja.es/estudiantes/master/admision/documentacion.shtml

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 czerwca 2022 r. o godz Czas to 23:59 (GMT / UTC + 02:00) Madryt.

Wymagania wnioskodawcy

Aby nie doczekać się stypendiów na Uniwersytecie La Rioja, musisz być Profesor, pracownik naukowy lub czynny absolwent po 1 stycznia 2017 r. uczelni latynoamerykańskiej afiliowanej w Association of Ibero-American Postgraduate University (AUIP).

Podobnie osoba musiała zostać przyjęta na jeden z programów magisterskich w tej instytucji.

Kolejnym wymogiem jest miejsce zamieszkania w jednym z następujących krajów: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Portoryko, Dominikana, Urugwaj i Wenezueli.

Ponadto osoba nie może być stypendystką na ukończenie studiów magisterskich na Uniwersytecie La Rioja w poprzednich wersjach tego zaproszenia.

Aby przeczytać całą reklamę, Kliknij tutaj

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.