USCIS ogłasza zmianę zasady 60-dniowej – obszar zatoki Telemundo 48

USCIS ogłasza zmianę zasady 60-dniowej – obszar zatoki Telemundo 48

Rząd USA tymczasowo zmodyfikował jeden z wymogów dotyczących ubiegania się o pobyt stały lub zmiany statusu, co spowodowało dalsze opóźnienia w procesie imigracyjnym.

Wokół Formularz I-693, gdzie licencjonowany lekarz sprawdza, czy wnioskodawca nie ma problemów zdrowotnych, które uniemożliwiałyby mu pobyt w Stanach Zjednoczonych.

W rządzie Donalda Trumpa przewidziano „zasadę 60 dni”, zgodnie z którą ten formularz jest ważny tylko wtedy, gdy lekarz podpisał go na 60 dni przed złożeniem wniosku o imigrację.

Co się teraz zmienia

Ambicja Zielona Karta Nadal muszą złożyć formularz I-693.

Odtąd USCIS zezwoli na jego przesłanie, nawet jeśli certyfikowany lekarz podpisze go z ponad 60-dniowym wyprzedzeniem i do dwóch lat wcześniej. To tymczasowe zrzeczenie się będzie obowiązywać do 30 września 2022 r.

„Pomoże to wnioskodawcom, którzy zostali dotknięci pandemią COVID-19 i opóźnieniami w przetwarzaniu związanymi z tą pandemią, co czasami powodowało opóźnienia w ukończeniu imigracyjnego badania lekarskiego” – powiedział serwis. USCIS) To stwierdzenie.

Złożenie formularza I-693 jest bezpłatne. Jednak licencjonowani lekarze będą pobierać opłatę, która nie jest regulowana przez USCIS, która może się różnić w zależności od przypadku, w zależności od tego, czy wnioskodawca potrzebuje wszystkich, czy tylko niektórych wymaganych szczepień przez rząd USA.)

Aby zapoznać się ze szczegółami tej decyzji, Odwiedź ten link.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *