Wirus koronowy w Hiszpanii na żywo: koniec maski, szczepienie, wizyta… | Ostatnia minuta

28 400 nauczycieli szuka stałego miejsca w Madrycie

Około 28 400 kandydatów zmierzy się z konkursem rozpoczynającym się w sobotę, aby wygrać jednego 3700 miejsc pracy dla nauczycieli szkół średnich i zawodowych w posiadaniu Wspólnoty Madrytu.

To jest o Najwyższa liczba w historii regionu w jednym apelu Zorganizowanie tego było „ważnym wysiłkiem” dla rządu regionalnego, biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną spowodowaną przez Covid-19, zgodnie z oświadczeniem Wspólnoty Madrytu.

Pomimo poprawy liczebności wirusa Corona, Dyrektor generalny Madrytu od miesięcy pracuje w służbie bezpieczeństwa Aby zapewnić przestrzeganie środków sanitarnych, protokół został już przedłożony przedstawicielom związków zawodowych i opublikowany do konsultacji.

Aby przystąpić do tego testu, liczba kandydatów została rozłożona w 525 kortów zlokalizowanych w 109 miejscach Dystrybuowane przez adresy pięciu regionów regionalnych całej Wspólnoty Madrytu (północ, południe, wschód, zachód i stolica).

Jako nowość każdy kandydat musi podpisać Odpowiedzialne oświadczenie Aby upewnić się, że nie pojawiły się objawy w dniu badania lub 10 dni wcześniej, a także nie mieć bliskiego kontaktu z osobami, które wykazują objawy lub zdiagnozowano Covid-19 w tym samym okresie. Zobowiązujesz się również do Przestrzegaj wszystkich środków bezpieczeństwa wprowadzonych do testów.

Oświadczenie to musi być dostarczone przez kandydata w dniu testu. W dokumencie zostanie wskazany organ i jurysdykcja, o którą się składa, a także numer sądu i siedzibę, w której jest on rozpatrywany.

Ponadto inne standardy, takie jak Obowiązkowe używanie maski i osobisty dystans 1,5 metraDlatego w każdym przypadku w klasie może pozostać nie więcej niż 20 kandydatów.

Do organizacji tego wydarzenia zaangażowani będą również pracownicy współpracujący z sądem, którzy będą odpowiedzialni za organizację i kontrolę rozwoju testu, stojąc przy wejściu do ośrodków do Kieruj przeciwnikami i blokuj tłumy.

W przypadkach, w których możliwy jest dostęp do zajęć, odbywa się to przez kilka wejść. Co więcej, Dostęp do toalet będzie kontrolowany, użycie masek sprawdzone, a hydrożel antyseptyczny. W tym celu zapewniona zostanie instalacja dozowników, a także zaopatrzenie w wodę z mydłem i papier do suszenia rąk.

przed końcem roku podatkowego, a także na jego koniec oraz Oczyść wszystkie przestrzenie Do użytku (sale lekcyjne, łazienki, korytarze, schody, hol itp.) przez ekipę sprzątającą.

Podobnie, dostęp do egzaminów będzie sporadyczny, więc chociaż rozpoczną się o 9:30, Wnioskodawcy mogą zostać wezwani po godzinie 8 rano, aby uniknąć tłoku.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.