10 milionów ludzi na Madagaskarze ogląda w telewizji „Wybrańców”, a 3000 sierot spotyka Jezusa

10 milionów ludzi na Madagaskarze ogląda w telewizji „Wybrańców”, a 3000 sierot spotyka Jezusa

Wybrańcy, pierwszy wielosezonowy program telewizyjny o życiu Jezusa, po raz kolejny tworzą historię. Tym razem wyemitował go w ich ojczystym języku dla 10 milionów mieszkańców wyspy Madagaskar.

„Nawiązaliśmy tam szczególną współpracę, która pozwoliła nam być pierwszym programem telewizyjnym przetłumaczonym na malgaski tego lata i wypuściliśmy go w telewizji” – powiedział Deseret News Kyle Young, wiceprezes ds. dystrybucji globalnej. . „Szacuje się, że tego lata serial w telewizji obejrzało ponad 10 milionów ludzi na Madagaskarze”.

Globalna dystrybucja serialu obejmuje plan przetłumaczenia serialu na 50 języków w tym roku.

Jak wspomniano Wiadomości CBN Twórca i reżyser Dallas Jenkins wyjaśnił, że serial nawiązał współpracę z Fundacją ComeAndSee, organizacją non-profit, której misją jest promowanie przesłania Wybrańców i Ewangelii, zabranie go do wszystkich krajów na świecie i przełożenie serialu na więcej ponad 600 języków.

„W rzeczywistości uruchomiliśmy program w 12 nowych regionach na całym świecie” – powiedział Young. „Wprowadziliśmy nasze usługi na duże, znane rynki telewizyjne, takie jak Hiszpania, Francja i Polska.”

Wracając do Madagaskaru, zdjęcia opublikowane na stronie serialu na Instagramie przedstawiają 3000 sierot przedstawianych Jezusowi. I szybko się rozprzestrzenia.

„Na Madagaskarze nigdy nie dubbingowano amerykańskiego programu telewizyjnego w jego języku. 75% kraju nie ma prądu i nigdy nawet nie oglądało filmu ani programu telewizyjnego” – czytamy w poście. „Ale prezydent chce, aby jego kraj oglądał #TheChosen, więc pierwszy sezon został zdubbingowany i będzie emitowany w ogólnokrajowej telewizji”.

Ponad 100 000 widzów obejrzało klip, w którym oklaskiwali obsadę i producentów serialu za dotarcie do osób, do których nie udało się dotrzeć.

„To jest więcej niż piękne” – skomentował jeden z użytkowników. „To naprawdę błogosławieństwo”.

Inny napisał: „W tych dniach ostatnich tutaj, na tym świecie, wszyscy muszą widzieć Jezusa, zanim Jego kościół zostanie pochwycony”.

„Widzimy, jak ta historia przemawia do ludzi na całym świecie na wiele różnych i zaskakujących sposobów” – powiedział Young przedstawicielom mediów podczas wirtualnej konferencji prasowej. „Generuje to dla nas wiele możliwości na całym świecie”.

Jednym z celów The Chosen jest „być jednym z najczęściej oglądanych programów telewizyjnych w historii” – powiedział Young.

„To naprawdę wspaniale widzieć, jak rozwijamy się na całym świecie” – powiedział.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *