10 najsłynniejszych filmów i seriali z Polski. Kto zabił Sarę? Przywództwo

Netflix jest pełen zabawnych nowych produkcji, które przyciągają uwagę widzów w całej Polsce. Ale jak powiedzieć, co jest naprawdę popularne w tytułach niszowych? Kolekcja TOP 10 serwisu Netflix jest do tego idealna.

W tym tygodniu rywalizacja o czołowe miejsca na popularnych listach przebojów była dość zacięta. Dwa tytuły („Sexify” i „Jurassic Park: Kredowy Camp”) zaciekle walczą o najniższy wynik na platformie oraz „Who Killed Sarah?” I „armia umarłych”. Jakie produkty wygrali?

„Nowy Amsterdam” niespodziewanie wrócił do rankingu po kilku tygodniach przerwy, ale nie było to związane z żadnym zaskakująco pozytywnym nowym odcinkiem serialu (na Netflix Polska znajdziemy dwa sezony po trzy). Amerykański serial opowiada historię pracowników jednego z najstarszych szpitali w Nowym Jorku i ich prób przywrócenia mu dawnej świetności.

Thriller „Kobieta w oknie” osiągnął największy spadek ze wszystkich tytułów w światowych rankingach. Ale to nie jest wielka niespodzianka. Adaptacja powieści AJ Finna nie zbiera bardzo udanych recenzji krytyków i widzów. Ten ostatni przeprowadził kampanię online, aby przekonać ludzi, by spojrzeli na „Okno na podwórko” Alfreda Hitchcocka znacznie lepiej niż na Kobiety w oknie.

„Angry Birds 2” to kontynuacja popularnego filmu animowanego dla dzieci, który ukazał się w kinach w 2019 roku. Produkcja oparta jest na udanej grze mobilnej, w której wiele „wybuchowych” ptaków wrzuca się na budynki zbudowane przez zielone świnie. Tak, Hollywood może nawet zamienić taką historię w film.

Obecność „PAW Patrol” w TOP 10 to chyba największe zaskoczenie najnowszego wydawnictwa. Animowany serial dla dzieci wyglądał bardzo dobrze na początku maja i od tamtej pory nie zdobył żadnych punktów. Zabawne szczeniaki i ich przyjaciel Rider wróciły i wreszcie są siódme. Być może było to spowodowane egzaminami szkolnymi, które odbyły się w tym tygodniu, dzięki którym małe dzieci zrobiły sobie przerwę.

Widzisz, dzisiejszy szczyt jest pełen animacji dla dzieci i nastolatków. Jednym z nich jest film fabularny „Pingwiny z Madagaskaru”, którego głównym bohaterem jest czterech znanych agentów z serii „Madagaskar”. W swoim pierwszym dedykowanym podfilmie, zatytułowanym Brave Agents, jego misją jest powstrzymanie destrukcji świata we współpracy z North Wind.

Harlan Coben + Hiszpania = jeden z największych hitów maja. Oparty na ekscytującej powieści hiszpańskiej Inocente opowiada historię mężczyzny, który lata wcześniej przypadkowo zabił innego mężczyznę, przerywając bójkę uliczną. A po latach ktoś wykorzysta to wydarzenie do swoich złowrogich celów.

W „Parku Jurajskim” 10 czerwca 2022 roku zobaczymy nowy film, w którym zobaczymy bohaterów oraz oryginalny i dobrze znany film Stevena Spielberga z „Jurassic World”. Coraz wyraźniej widać, że fabuła głównej serii z serii „Jurassic Park: Chalk Camp” zmierza również w stronę „Jurassic World: Dominion”. Trzeci sezon tej produkcji ukazał się w tym tygodniu na Netflix Polska, przyczyniając się do bardzo dobrego wyniku w pierwszej dziesiątce.

3. Partycja (dwa miejsca poniżej)

„Sexify” to historia trzech młodych kobiet, które za pomocą specjalnej aplikacji wspomagającej orgazm postanawiają zrewolucjonizować polski sposób myślenia o seksie. Produkcja komediowa z Alexandrą Scrappa, Cesare Pazorą, Majorzatą Varmenac, Bartusem Gellnerem, Sandrą Drzimalską i Marią Sobucheską to trzeci polski serial oryginalny na Netflix. Wpłynęło to na utrzymującą się od kilku tygodni wysoką pozycję w TOP 10 Netflixa.

Zack Snyder był na ustach użytkowników VOD od dwóch miesięcy. Najpierw jego przebojowy film „Zack Snyder’s Justice League” został pokazany w HBO GO, a „Army of the Dead” został pokazany w Netflix w zeszłym tygodniu. W swojej najnowszej pracy Amerykanin powraca do estetyki zombie, która pierwotnie zapewniła mu międzynarodową karierę. Szczegółowy przegląd „Armii Umarłych” można znaleźć tutaj.

Tydzień temu spodziewałem się filmu „Kto zabił Sarah?” I miał rację, choć trzeba przyznać, że „armia umarłych” walczyła z wielką odwagą. Do ostatniego dnia wyniki obu produktów były zbliżone. Hiszpański thriller kręci się wokół tytułowej łamigłówki, która została dziwnie nierozwiązana w sezonie 1 lub 2. Nawet Partik Godziński przyznał, że po obejrzeniu ostatnich odcinków niewiele było wiadomo o zabójcy Sary niż wcześniej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *