11 brutalnych horrorów zapomnianych na Netflix

Plik Najlepsze horrory To ludzie, którzy wykorzystują element zaskoczenia, by rzucić się na skraj fotela i denerwować czekając, aż coś wyskoczy z ciemnego kąta i choć klasyka nigdy nas nie zmęczy, to od czasu do czasu jest to dobry pomysł do czasu, aby wyjść z tej samej starej rzeczy i zobaczyć coś nowego (lub przynajmniej coś, czego nie pamiętaliśmy), aby wrócić i poczuć podekscytowanie, intrygę i tajemnicę, które sprawiają, że ten „przerażający” gatunek jest tak uzależniający.

Freddy, Jason, Danny Torrance i Michael Myers To klasyki horroru i zdecydowanie możesz oglądać ich filmy w kółko, nie nudząc się nimi, ale magia horroru polega na tym, że zaskakuje cię, że horror przychodzi, gdy najmniej się go spodziewasz i że bawi się twoim umysłem, i że to się nie stanie, jeśli obejrzysz film 300 razy i znasz dialogi na pamięć.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​katalog Filmy Terros Jest ogromny i wszystkiego jest po trochu, i Netflix Zawiera nawet garść filmów, które niewielu oglądało, nikt nie pamiętał lub które zagubiły się między wieloma premierami, a wszystkie z nich dają możliwość zobaczenia czegoś po raz pierwszy (lub drugi) i odkrycia z bohaterami, co naprawdę się dzieje.

z Filmy meksykańskie Komiksowy styl do adaptacji Stephena Kinga i uznanych przez krytyków zagranicznych opowieści, Twój maraton horroru wkrótce się rozpocznie

Zapomniane horrory, które musisz obejrzeć na Netflix:

Czarny ogień

To jeden z nowicjuszy na wybiegu i jego bohaterów Irindira Ibarra i Tinok Huerta. Film Bernardo Arellano Ma styl komiksowy i podąża za tajemniczym mężczyzną, który udaje się do złowrogiego hotelu, szukając swojej zaginionej siostry, co skłania go do znalezienia psychicznej dziewczyny, uwięzionej w pułapce Femme Fatal i wszelkiego rodzaju dziwnych postaci, które pomagają mu go zdobyć. Odpowiada, ale wszystko ma swoją cenę.

jego dom

Ten film był nominowany do 3 nagród BAFTA I opowiada nam o osobistym ludzkim terrorze naznaczonym traumą i przemocą, który towarzyszy jego domowi uchodźców z Sudanu (Wunmi Mosako, Z kraju Lovecrafta i gwiazdy Lokiego) ubiegający się o azyl w Anglii. Kiedy w końcu to dostają, zostają wysłani do domu, który wydaje się być zamieszkany przez duchy i duchy, które chcą je zniszczyć, ale z obawy przed deportacją nie mogą nic powiedzieć i muszą dowiedzieć się, co za nimi ściany chcą.

Nikt nie śpi dziś w lesie

ona jest szalona Film polski Zmienia idealny obóz w koszmar. Grupa nastolatków uzależnionych od technologii zostaje wysłana do obozu offline, gdzie muszą wykonywać różne czynności na łonie natury, ale ich wakacje zostają przerwane, gdy w lasach pojawia się śmiertelna siła i zmusza ich do walki o życie.

W Tell al-Grass / 1922

Dwie adaptacje King Stephen. Na trawiastym wzgórzu Dwaj podróżnicy podążają drogą i słyszą, gdy się zatrzymują, hałas dochodzący z wysokiej trawy, który nie pozwala im niczego zobaczyć, więc decydują się zobaczyć, co się wydarzy, nie wiedząc, że to miejsce chce złapać je i że stamtąd będzie to niemożliwe.

z drugiej strony, 1922 Zabiera nas do Nebraski, gdzie sfrustrowany rolnik rekrutuje swojego 14-letniego syna do popełnienia morderstwa, ku ich coraz bardziej zrozpaczonemu.

kaliber

Ten brytyjski film jest gwiazdą Jack Lowden i Martin McCann, To historia dwóch przyjaciół na całe życie, którzy wybierają się do Szkocji, aby łowić ryby, ale sprawy nie idą zgodnie z oczekiwaniami, a nieoczekiwane zdarzenie powoduje, że stają się paranoikami i nerwami, które muszą kontrolować, aby uniknąć wykrycia.

Do zobaczenia

Helen Hunt W filmie występuje w filmie, w którym detektyw z małego miasteczka zaczyna doświadczać dziwnych i przerażających rzeczy podczas śledztwa w sprawie morderstwa miejscowego chłopca, co naraża jego rodzinę na ryzyko i wystawia na próbę ich związek. Ten film jest bardziej tajemniczy niż horror, ale zawiera wiele niepokojących i mrocznych elementów.

Cicho

Zanim nas zaskoczysz Nawiedzony dom na wzgórzu, Mike Flanagan Ten horror (z Kate Siegel, Hill House i Bly Manor) z prawdziwym i psychologicznym terrorem. Historia opowiada o głuchoniemej kobiecie, która nieumyślnie rozpoczyna prześladowanie przez zabójcę, który używa jej upośledzenia, by bawić się jej umysłem, próbując ją zabić, ale wkrótce odkrywa, że ​​jej życie jest w niebezpieczeństwie i trzeba się z nią uporać. Ukrywać się i uciekać, nie dając się wykryć przez mężczyznę.

Opłata

To zupełnie inny film o zombie. mistrzostwo Martin FreemanTo historia mężczyzny, który wraz z dzieckiem przeżył apokalipsę zombie i musi przemierzyć terytorium Australii, aby znaleźć bezpieczne miejsce i osobę, która zechce się nią zaopiekować i ochronić przed ścigającymi go potworami.

wpływ

Ten hiszpański film ma główną rolę Manuela Felice, Maggie Sivantos i Alan Hernandez. Historia zaczyna się, gdy pielęgniarka wraca do rodzinnego domu, by zająć się chorą matką, ale prześladują ją wspomnienia z dzieciństwa i odkrywa, że ​​musi walczyć ze złą siłą, która od lat przebywa w domu.

Dziewczyny z piłkami

Horror i komedia bardzo dobrze pasują do siebie, a Netflix ma mnóstwo filmów, które to potwierdzają. Dziewczyny z piłkami Jest jedną z nich i śledzi kobiecą drużynę siatkówki, która utknęła w szczerym polu, gdy ich ciężarówka się psuje, i szybko zdają sobie sprawę, że to nie jedyny ich problem. Drużyna musi walczyć o przetrwanie, gdy zacznie cię ścigać grupa szalonych łowców.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *