11 brutalnych horrorów zapomnianych na Netflix

Plik Najlepsze horrory To ludzie, którzy wykorzystują element zaskoczenia, by rzucić się na skraj fotela i denerwować czekając, aż coś wyskoczy z ciemnego kąta i choć klasyka nigdy nas nie zmęczy, to od czasu do czasu jest to dobry pomysł do czasu, aby wyjść z tej samej starej rzeczy i zobaczyć coś nowego (lub przynajmniej coś, czego nie pamiętaliśmy), aby wrócić i poczuć podekscytowanie, intrygę i tajemnicę, które sprawiają, że ten „przerażający” gatunek jest tak uzależniający.

Freddy, Jason, Danny Torrance i Michael Myers To klasyki horroru i zdecydowanie możesz oglądać ich filmy w kółko, nie nudząc się nimi, ale magia horroru polega na tym, że zaskakuje cię, że horror przychodzi, gdy najmniej się go spodziewasz i że bawi się twoim umysłem, i że to się nie stanie, jeśli obejrzysz film 300 razy i znasz dialogi na pamięć.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​katalog Filmy Terros Jest ogromny i wszystkiego jest po trochu, i Netflix Zawiera nawet garść filmów, które niewielu oglądało, nikt nie pamiętał lub które zagubiły się między wieloma premierami, a wszystkie z nich dają możliwość zobaczenia czegoś po raz pierwszy (lub drugi) i odkrycia z bohaterami, co naprawdę się dzieje.

z Filmy meksykańskie Komiksowy styl do adaptacji Stephena Kinga i uznanych przez krytyków zagranicznych opowieści, Twój maraton horroru wkrótce się rozpocznie

Zapomniane horrory, które musisz obejrzeć na Netflix:

Czarny ogień

To jeden z nowicjuszy na wybiegu i jego bohaterów Irindira Ibarra i Tinok Huerta. Film Bernardo Arellano Ma styl komiksowy i podąża za tajemniczym mężczyzną, który udaje się do złowrogiego hotelu, szukając swojej zaginionej siostry, co skłania go do znalezienia psychicznej dziewczyny, uwięzionej w pułapce Femme Fatal i wszelkiego rodzaju dziwnych postaci, które pomagają mu go zdobyć. Odpowiada, ale wszystko ma swoją cenę.

jego dom

Ten film był nominowany do 3 nagród BAFTA I opowiada nam o osobistym ludzkim terrorze naznaczonym traumą i przemocą, który towarzyszy jego domowi uchodźców z Sudanu (Wunmi Mosako, Z kraju Lovecrafta i gwiazdy Lokiego) ubiegający się o azyl w Anglii. Kiedy w końcu to dostają, zostają wysłani do domu, który wydaje się być zamieszkany przez duchy i duchy, które chcą je zniszczyć, ale z obawy przed deportacją nie mogą nic powiedzieć i muszą dowiedzieć się, co za nimi ściany chcą.

Nikt nie śpi dziś w lesie

ona jest szalona Film polski Zmienia idealny obóz w koszmar. Grupa nastolatków uzależnionych od technologii zostaje wysłana do obozu offline, gdzie muszą wykonywać różne czynności na łonie natury, ale ich wakacje zostają przerwane, gdy w lasach pojawia się śmiertelna siła i zmusza ich do walki o życie.

W Tell al-Grass / 1922

Dwie adaptacje King Stephen. Na trawiastym wzgórzu Dwaj podróżnicy podążają drogą i słyszą, gdy się zatrzymują, hałas dochodzący z wysokiej trawy, który nie pozwala im niczego zobaczyć, więc decydują się zobaczyć, co się wydarzy, nie wiedząc, że to miejsce chce złapać je i że stamtąd będzie to niemożliwe.

z drugiej strony, 1922 Zabiera nas do Nebraski, gdzie sfrustrowany rolnik rekrutuje swojego 14-letniego syna do popełnienia morderstwa, ku ich coraz bardziej zrozpaczonemu.

kaliber

Ten brytyjski film jest gwiazdą Jack Lowden i Martin McCann, To historia dwóch przyjaciół na całe życie, którzy wybierają się do Szkocji, aby łowić ryby, ale sprawy nie idą zgodnie z oczekiwaniami, a nieoczekiwane zdarzenie powoduje, że stają się paranoikami i nerwami, które muszą kontrolować, aby uniknąć wykrycia.

Do zobaczenia

Helen Hunt W filmie występuje w filmie, w którym detektyw z małego miasteczka zaczyna doświadczać dziwnych i przerażających rzeczy podczas śledztwa w sprawie morderstwa miejscowego chłopca, co naraża jego rodzinę na ryzyko i wystawia na próbę ich związek. Ten film jest bardziej tajemniczy niż horror, ale zawiera wiele niepokojących i mrocznych elementów.

Cicho

Zanim nas zaskoczysz Nawiedzony dom na wzgórzu, Mike Flanagan Ten horror (z Kate Siegel, Hill House i Bly Manor) z prawdziwym i psychologicznym terrorem. Historia opowiada o głuchoniemej kobiecie, która nieumyślnie rozpoczyna prześladowanie przez zabójcę, który używa jej upośledzenia, by bawić się jej umysłem, próbując ją zabić, ale wkrótce odkrywa, że ​​jej życie jest w niebezpieczeństwie i trzeba się z nią uporać. Ukrywać się i uciekać, nie dając się wykryć przez mężczyznę.

Opłata

To zupełnie inny film o zombie. mistrzostwo Martin FreemanTo historia mężczyzny, który wraz z dzieckiem przeżył apokalipsę zombie i musi przemierzyć terytorium Australii, aby znaleźć bezpieczne miejsce i osobę, która zechce się nią zaopiekować i ochronić przed ścigającymi go potworami.

wpływ

Ten hiszpański film ma główną rolę Manuela Felice, Maggie Sivantos i Alan Hernandez. Historia zaczyna się, gdy pielęgniarka wraca do rodzinnego domu, by zająć się chorą matką, ale prześladują ją wspomnienia z dzieciństwa i odkrywa, że ​​musi walczyć ze złą siłą, która od lat przebywa w domu.

Dziewczyny z piłkami

Horror i komedia bardzo dobrze pasują do siebie, a Netflix ma mnóstwo filmów, które to potwierdzają. Dziewczyny z piłkami Jest jedną z nich i śledzi kobiecą drużynę siatkówki, która utknęła w szczerym polu, gdy ich ciężarówka się psuje, i szybko zdają sobie sprawę, że to nie jedyny ich problem. Drużyna musi walczyć o przetrwanie, gdy zacznie cię ścigać grupa szalonych łowców.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *