11 nowych filmów i seriali w ten weekend (29–31 października)

Mamy nową listę Premiera filmów i seriali W tym tygodniu nie możesz tego przegapić.

Październik nie może się skończyć bez kolejnych premier horrorów, więc mroczne dusze, wyprodukowano przez Guillermo del Toro, I Sekret Soho Według Edgara Wrighta są to dwa filmy, które każdy fanatyk strachu powinien obejrzeć, ale są też nowe seriale, filmy strumieniowe i dokument z przerażającą i tajemniczą sprawą morderstwa.

Nigdy nie wiesz, jakie filmy i seriale obejrzeć w weekend? Nie jesteś jedyny, ale właśnie dlatego mamy nienaganny wybór ze wszystkim, co jest dostępne (lub wydawane w ciągu tygodnia) na różnych platformach streamingowych, więc idź pop swój popcorn, spakuj swój ulubiony fotel i poświęć kilka godzin na zabawę wszelkiego rodzaju rozrywki.

Weekend to naładować baterie, odpocząć i przestać myśleć o pracy i biurze, a żeby tak się stało, fajnie jest zobaczyć wszystkie Filmy I Seria (Fantasy, Horror, Dramat, Dokument), które były na twoim radarze w ciągu tygodnia, ale nie widziałeś tego, ponieważ byłeś zbyt zajęty pracą i skończyłeś czekać, jakby nie było jutra.

obecnie Co tydzień wypuszczanych jest wiele różnych rzeczy (Netflix obiecał nowy film w każdy weekend) Na szczęście większość tych wydań pojawia się w te dni, kiedy nie musisz iść do pracy, możesz obudzić się tak późno, jak pozwala na to twoje ciało i być tak nieproduktywnym, jak się wydaje. Niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, czy transmisje na żywo, zawsze jest coś do obejrzenia.

Najlepsza rzecz szczególnie w ten weekend? Ten weekend ma sporą dawkę podziwu Poroże, Tajemnica Soho, Chucky i Nikt nie śpi w lesie 2, ale prequel do armia umarłych Niektóre lekceważące dramaty i seriale animowane dla teoretyków spiskowych.

filmy z najlepszymi recenzjami, Seriale i programy specjalneWeekendowy harmonogram wypełniony był wielogodzinną rozrywką. To premiery filmów i seriali, których nie można przegapić.

Filmy

Mroczne Duchy / Poroże (Kino)

wyprodukowano przez Guillermo del ToroWyreżyserowane przez Scotta Coopera, z udziałem Keri Russell i Jesse Plemons, Poroże W odosobnionym miasteczku w Oregonie nauczycielka liceum i jej brat burmistrz zostają uwikłani w sprawę tajemniczego ucznia, który ukrywa tajemnicę, która prowadzi ich do zderzenia ze starożytnym stworzeniem z lokalnych legend.

Tajemnica Soho (kino)

Anya Taylor-Joy i Thomas McKenzie Występuje w filmie, w którym studentka mody cofa się w czasie i przybywa do Londynu lat 60., gdzie odkrywa, że ​​ma związek z tajemniczą piosenkarką, co prowadzi ją do uwikłania w przerażającą sprawę kryminalną, którą tylko ona może rozwiązać. .

Armia złodziei (Netflix)

To jest prequel dla armia umarłych Koncentruje się na postaci Dietera, z którą kontaktuje się tajemnicza kobieta, która zwerbuje go do zespołu najbardziej poszukiwanych przestępców Interpolu, przygotowujących się do przeprowadzenia największego napadu w ich życiu, rabującego sejfy w całej Europie.

Nikt nie śpi dziś w lesie 2 (Netflix)

W tej kontynuacji polskiego filmu grupa nastolatków udaje się do obozu, gdzie kryją się w lesie, w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa i grożą, że zabiją ich wszystkich, jeśli tego nie powstrzymają.

Seriale dokumentalne

Przyjęcie winne (Najważniejsze+)

Kate Beckinsale Występuje w serialu kryminalnym Beth Burgess (Kate Beckinsale), zdyskredytowanej dziennikarki, która chce opowiedzieć historię młodej matki o imieniu Toni Plimpton (Jules Latimer), która została skazana na dożywocie za okaleczenie i zamordowanie męża. Tony twierdzi, że jest niewinny, a Beth musi poznać prawdę, zanim będzie za późno.

Motywacja (Netflix)

To jest film dokumentalny prawdziwa zbrodnia de Israel składa zeznania biegłych, psychiatrów i prawnika, którzy brali udział w śledztwie w sprawie 14-letniego chłopca oskarżonego o zabicie rodziców i dwóch sióstr we śnie. Sprawa była jak na swoje czasy zagadką, bo nikt nie wiedział, co skłoniło chłopca do takiego zachowania, a w tej chwili pojawia się wiele pytań, które serial próbuje rozwiązać.

Luis Miguel: serial, sezon trzeci (Netflix)

Ostatni sezon serialu pokazuje związek Luis Miguel z Mariah Carey. Minęły lata, boryka się z poważnymi problemami finansowymi, procesem sądowym i jest na skraju bankructwa… ale jego przyjaciel Miguel ma plan, jak mu pomóc.

Coleen czarno-białe (Netflix)

seria Colin Kaepernick i Ava DuVernay Przedstawia historię życia gracza NFL. Jaden Michael gra młodego Colina Kaepernicka, który skupia się na latach szkolnych sportowca, który stał się aktywistą.

Czas, który Ci daję (Netflix)

Kiedy Lena i Nico kończą długotrwały związek, Lena stara się rozpocząć nowe życie i codziennie trochę o nim myśleć.

Praca wewnętrzna (Netflix)

Ten animowany serial jest świetny dla fanów teorii spiskowych. Lizzy Kaplan Jest głosem Reagana, wynalazcy, nad którym pracuje Firma Cognito Tajemnicza korporacja ma za zadanie niepostrzeżenie przejąć świat, zmieniając szefa w robota, manipulując pogodą i pomagając rasie gadów przejąć kontrolę nad ludźmi.

Chucky, seria (Gwiazda +)

Z ręki jego twórcy Don ManciniDługo oczekiwana premiera na małym ekranie pochodzi z serii filmów o demonicznych lalkach „Chucky”. W każdą środę serial będzie zawierał nowy rozdział.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *