13 premier Netflix w tym tygodniu (15-21 sierpnia 2022)

Netflix Połącz się z ogromną baterią z letnich premier i Od 15 do 21 sierpnia otrzymamy Nie więcej, nie mniej niż 13 wydań na tej platformie pływ. Oczywiście, kiedy przeczytasz, zdasz sobie sprawę, że tylko dwa lub trzy seriale i filmy są naprawdę tego warte.

Premiera Netflix 15 sierpnia

Deepa i Anoop

Wesoła dziewczyna w towarzystwie swojego przyjaciela, słonia zmieniającego kolor, tworzy muzykę, wywołuje uśmiechy i wpada w kłopoty w mango pałacu swojej indyjskiej rodziny.

Premiera Netflix 16 sierpnia

Sekrety sportu: dziewczyna, która nie istniała

Nowy odcinek tego serialu dokumentalnego Netflixw tym przypadku skoncentrowany na manti tiouzawodnik NFL, który naraża swoje życie i karierę na szwank z powodu tajnego wirtualnego romansu.

Where There Was Fire, jedna z premier Netflix w tym tygodniu

Premiera Netflixa 17 sierpnia

Gdzie był pożar

Meksykański serial o remizie strażackiej, choć jest tam ciekawy element dramatyczny: Poncho infiltruje obiekty związane ze śmiercią brata, aby kontynuować śledztwo w sprawie tego, co się stało…

Royaltyn: spadkobierca

Norwegia to ciekawy kraj, jeśli chodzi o fikcję, i Royaltyn: spadkobierca W drodze do bycia nowym Młode Wysokościale bez komponentu LGTBIQ+, który podbił tę szwedzką serię.

moje życie

Netflix nie przegapi w tym tygodniu oryginalnego filmunadeszła kolej moje życie, komedia fantasy o dwóch równoległych rzeczywistościach Natalie: w jednej zachodzi w ciążę i musi stawić czoła wyzwaniom bycia młodą matką; Z drugiej strony przeprowadza się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę.

Moje życie Netflix
Moje dwa życia, oryginalny film Netflix

nic podejrzanego

Ekscytująca brazylijska komedia, która nie zostanie zauważona poza granicami krajuale to może sprawić, że się uśmiechniesz, jeśli masz zły dzień.

Premiera Netflixa 18 sierpnia

Tekken: rodowód

W tym tygodniu animacja Netflix Świeci własnym światłem. Tekken: rodowód Jest to pierwsza seria platformy emisyjnej opartej na tej licencji bijatyki, zaadaptowanej w formie anime tak, aby wszyscy fani tytułu Bandai Namco Ciesz się jak małe dzieci.

He-Man i mistrzowie wszechświata sezon 3

Nie żeby to była dobra seria anime Netflixale będąc umieszczonym w sferze mistrzowie wszechświata, jego fani. Nadchodzi 18 sierpnia sezon 3 i nie zdziwiłbym się, gdyby to był ostatni.

Nagłówek Netflix
Cuphead powraca do Netflix z nowymi odcinkami

Premiera Netflixa 19 sierpnia

Nowe odcinki serialu Cuphead!

Nowe odcinki tego serialu animowanego inspirowanego legendarną marką gier wideo, Więcej przygód i więcej zabawy.

duch

Netflix od kilku miesięcy promuje Albę9-odcinkowy hiszpański serial stworzony przez reżysera sekret kości rdzeniowej, za pomocą której po raz kolejny podejmuje temat fantazji i zjawisk paranormalnych. Wygląda całkiem nieźle, chociaż mamy nadzieję, że nie będzie nowych Adel: najciemniejsze światłojedna z największych porażek narodowych powieści na platformie pływ.

Cleo

Niemcy nadal produkują treści dla Netflixto się dzieje podniecenie Grupa teatralna w latach 80-tych Bomba nie powinna pozostać niezauważona. szpieg Ustawa o dyskryminacji rasowejA Cleobiznesmen zginął w Berlinie Zachodnim w 1987 roku, ale wkrótce został złapany przez stacy. Została zwolniona po spędzeniu dwóch lat w więzieniu, ale mur berliński upadł i Cleo Zdaje sobie sprawę, że jest w środku wielkiej intrygi.

365 dodatkowych dni

Trzecia część 365-dniowej sagi thrillerowejNakręcony i wyprodukowany w Polsce i to już do nas Wywołaj bardziej ryzykowne zachowania W toksycznym związku udało jej się sprowokować przeciwko niemu krytyków: Niewiele mediów odważyło się bronić zarówno pierwszej, jak i drugiej części, podobnie będzie z trzecią.

podwójny standard

Michelle Monaghan s Matt Bomer Nowa gwiazda podnieceniejest już kilka w Netflix W tym roku. Porwania i zaginięcia są również głównym tematem fabuły: liny s Jenna Są identycznymi bliźniakami, które potajemnie wymieniały swoje życie od dzieciństwa, kulminując w podwójnym życiu jako dorośli, ale jedna z sióstr zniknęła..

Wszystko o Ragnarok God of War

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.