15 premier Netflix od 5 do 11 grudnia 2022 r

15 premier Netflix od 5 do 11 grudnia 2022 r

Bardzo ważny tydzień dla premier Netflixa: po dość nudnym miesiącu, z wyjątkiem Środa s 1899Platforma streamingowa przygotowuje się do nadchodzącego sezonu świątecznego i wydobywa całą swoją artylerię. Dlatego od 5 do 11 grudnia 2022 roku czekają na nas długo wyczekiwane premiery, takie jak m.in. Pinokio autorstwa Guillermo del Toro, Napad na pieniądze Sezon 2: Korea I hiszpański serial buźkaktóre już widziałem i Powiedziałem ci, czy mi się podobało w ich recenzji.

Premiera w serwisie Netflix 5 grudnia 2022 r

  • Mighty Express: Mega Wyścig Pociągów.

Premiera w serwisie Netflix 6 grudnia 2022 r

Świąteczny posłaniec

Netflixa Nadal oddany nowej marce Filmy świąteczne O ile gatunek jest nasycony, w takim razie zwraca się do Polski o jego wydanie Typowa komedia od tych dat w którym listonosz i pomocny klient muszą spieszyć się, aby zwrócić prezenty ich zamierzonym odbiorcom.

The Boss Kid’s Extra Christmas Movie to zabawny film średniej długości

Inne premiery Netflix 6 grudnia 2022 r

  • Dodatkowe urodziny dziecka szefa. ✅
  • Sebastian Maniscalco: Czy jestem?

Premiera w serwisie Netflix 7 grudnia 2022 r

Nienawidzę Świąt

I kontynuujemy bingo: jeśli świąteczne filmy Netflix to dla nas trochę za dużo i chcemy trochę więcej słodyczy i trochę więcej świątecznego ducha, Włochy są po raz pierwszy pokazywane w tym tygodniu na platformie pływ Nienawidzę świątecznej seriikomedia romantyczna, w której samotna pielęgniarka ma tylko 24 godziny na znalezienie partnera przed wigilijnym posiłkiem.

buźka

Ostrygi dla ciebie, to niesamowite jak Netflixa Ma potencjał, aby wykorzystać grudzień, aby wypuścić wszystkie swoje świąteczne struny… Ta komedia romantyczna LGTBIQ+ nie jest serią świąteczną jako takąale to jest ustawione na tę porę roku i gwiazdy Carlosa Cuevasa s Mickeya Esbarby’ego zagraj w jedną z pary Z większą chemią niż kiedykolwiek widziałeś w telewizji. Kochałem!

Inne premiery Netflix 7 grudnia 2022 r

  • matrymille. ✅
  • Ognista cierpliwość. ✅
  • Najpiękniejszy kwiat. ✅

Premiera na Netflix 8 grudnia 2022 r

  • W pełnym świetle: sprawa Narvarta . ✅
  • Nasz słoniątko. ✅

Premiera na Netflix 9 grudnia 2022

Pinokio autorstwa Guillermo del Toro

Jeśli wersja z krwi i kości Pinokio który został niedawno pokazany po raz pierwszy DisneyPlus Brzmiało to dla ciebie jak Boudreaux, czas spróbować wschód Akcja na żywo lub wydarzenie bezpośrednie stworzone przez Guillermo del Toro To odkrywa ciemniejszą i bardziej złowieszczą stronę tej opowieści o Carlo collodi. Pochodzi od wielu krytyków, którzy byli szczęśliwi, widząc go, więc oczekiwania gwałtownie rosną.

Napad na pieniądze, część 2: Korea

Nikt nie ruszał się z premierą filmu Papierowy Dom: Korea, i myślę, że nikt nie ruszy się z wydaniem jego drugiej części. Coś wyraźnie poszło nie tak z tym azjatyckim remake’iem najbardziej udanej hiszpańskiej serii wszechczasów i być może nie była potrzebna żadna praca. przerobić.

Dragon Age: Rozgrzeszenie

Netflixa Kontynuował adaptację gier wideo do postaci animowanej w tej stworzonej przez siebie serii Mygred Scott To obiecuje duże dawki wyobraźni i działania. Usiądź tutaj Tevinterimperium we wszechświecie Era SmokaPowstał we współpracy z bioware.

Inne premiery Netflix 9 grudnia 2022 r

  • Jak zabić Boże Narodzenie?
  • kot.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *