„1917” i filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach, które można oglądać na Netflix

„1917” i filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach, które można oglądać na Netflix

Gigant streamingowy, Netflix, ma w swoim katalogu dużą liczbę tytułów, 10 sierpnia dołączył nagradzany film 1917, film, który był nominowany i zdobył wiele nagród. Film wyreżyserowany przez uznany Dyrektor Sam Mendes Wkrótce zajął pierwsze miejsce wśród najczęściej oglądanych filmów, zastępując „Corazón malherido”. Film fabularny zabiera nas do: Pierwsza wojna światowa Opiera się na prawdziwych wydarzeniach.

możesz zobaczyć: Wyjaśnienie końca „1917”, filmu, który usunął Purpurowe Serca z top 1 Netflix

Historia filmu z 1917 roku

Jest to historia dwóch młodych brytyjskich żołnierzy w Pierwsza wojna światowa którzy otrzymują niemal niemożliwy rozkaz misji, niosą wiadomość za liniami wroga w wyścigu z czasem, który może uratować życie tysięcy ich towarzyszy, a nawet życie ich brata.

Szokujące w historii tej wojny jest to, że chociaż w filmie nie ma postaci, film jest oparty na prawdziwych ludziach i wydarzeniach, które miały miejsce podczas globalnego konfliktu. Scenariusz napisany jest na fragmentach wspaniałych historii Mendesktóry wstąpił do armii brytyjskiej na początku 1917 roku, jego zadaniem było być przesłaniem dla Brytyjczyków na froncie zachodnim.

możesz zobaczyć: 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Tomie Sturridge, aktorze z „Piaskuna”

zwrócić

narodzona na nowoTo film przyniósł mu nagrodę Oscar Najlepszy aktor Leonardo DiCaprio, w filmie, w którym gra Szkło HughŁowca i przemytnik wyrusza w podróż, by pomścić śmierć syna.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *