25 premier do obejrzenia w ten weekend na Netflix, HBO Max, Movistar+, Disney+ i Prime Video 15-17 lipca

25 premier do obejrzenia w ten weekend na Netflix, HBO Max, Movistar+, Disney+ i Prime Video 15-17 lipca

15 lipca doszliśmy do połowy miesiąca – i początek końca straszliwej, niekończącej się fali upałów. Dochodzimy również do bardzo wyczekiwanego weekendu, zmiany co dwa tygodnie, kiedy wielu skorzysta z okazji, aby rozpocząć wakacje. Jeśli masz zamiar podróżować, leżeć na plaży lub pod klimatyzatorem – lepszy jest wentylator, który wydaje mniej – oto 25 najlepszych ofert weekendu.

Zaczynamy od nowej wersji Namówić, Jedno z najsłynniejszych dzieł Jane Austen. Jest to wypaczenie pierwotnej koncepcji, w której Anne Elliott spotyka mężczyznę skromnego pochodzenia, którego była przekonana, by nie wychodził za mąż przez 8 lat. Obsada jest prowadzona przez Dakotę Johnson, udowadniając, że Fifty Shades of Grey był tylko pojazdem użytkowym, który napędzał jej karierę.

HBO Max przynosi nam bardziej kompletne seriale, takie jak kultowe lata 90. Przypadki awaryjne i Trzeci sezon Błogosławionej Cierpliwości, Brytyjska komedia z Martinem Freemanem (Sherlock, Hobbit), w której gra Paula, który wraz z żoną Ali prowadzi intensywne życie z pracą na pełen etat, starszymi rodzicami, kredytami hipotecznymi i trudnymi sytuacjami, z jakimi muszą się zmierzyć jako rodzice małych dzieci.

W naszym Movistar ogniste serceTo europejski film animowany, w którym pomimo sprzeciwu ojca Georgia Nolan marzy o tym, by zostać pierwszą na świecie strażakiem. Ojciec Georgii, Sean, został zmuszony do powrotu z emerytury. Rozpaczliwie próbując pomóc ojcu i ocalić miasto, Georgia przebiera się i przyjmuje tożsamość Joe. Po przyjęciu, dzięki nowemu statusowi, dołącza do małej grupy niekompetentnych strażaków w rodzaju animowanej wersji Rona Howarda Flare’a.

Amazon Prime Video Nie każ mi odejść: Max, samotny ojciec, który odkrywa, że ​​jest śmiertelnie chory, postanawia spróbować nadrobić wszystkie lata miłości i wsparcia, których będzie mu brakować ze swoją nastoletnią córką Wally. Obiecując kilka długo oczekiwanych lekcji jazdy, przekonuje Wally’ego, by pojechał z nim w podróż na zjazd uczelni, gdzie potajemnie ma nadzieję spotkać się z jej dawno porzuconą matką.

na Disney + Bob Burgers: Film: Animowana komedia, musical i tajemnica przygodowa na dużym ekranie, oparta na nagrodzonym Emmy serialu pełnometrażowym. Historia zaczyna się, gdy zepsuty wodociąg tworzy ogromną dziurę tuż przed burgerami Boba, blokując wejście na czas nieokreślony i niszcząc plany Belcherów na udane lato. Bob i Linda starają się utrzymać swój biznes, a dzieci próbują rozwiązać zagadkę, która może uratować rodzinną restaurację. W miarę jak stawka rośnie, ci słabsi pomagają sobie nawzajem znaleźć nadzieję w walce o powrót do stołu, do którego należą.

Zombie 3: Animacja dla dzieci z nowym zestawem „dziwaków” przybywających do Seabrook i sprawy stają się bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek. Czy kiedykolwiek uzyskamy odpowiedź na pytanie, skąd pochodzi Edisona? (dostępne dla ZOMBIES 1 i 2).

I również Pani Falcone, Film tego rzemieślnika, Richarda Donnera (The Goonies, Lethal Weapon) z czystego miecza i czarów z lat 80., w którym przeklęci rycerze, przestępcy i Michelle Pfeiffer mieszają się jako wiedźma.

Seria Netflix Lipiec 2022

15 lipca

Drugie małżeństwa i tęsknota

filtr

Filmy Netflix Lipiec 2022

15 lipca

Namówić

Seria HBO Max lipiec 2022

15 lipca

Błogosławiona cierpliwość (wychowawcy) sezon trzeci

16 lipca

Artykuły

17 lipca

Przypadki awaryjne

Movistar + Filmy Lipiec 2022

piątek 15

zamiast tego miłość

Rodrigo Cortes uzasadnia sztukę i śmiech jako receptę na przezwyciężenie wszelkich przeciwności losu dzięki tej historii opartej na prawdziwych wydarzeniach opowiadanych przez reżysera w czasie rzeczywistym. W styczniu 1942 r. naziści przetrzymywali przez ponad rok 400 tys. Żydów z całej Polski w ciasnej, ciasnej dzielnicy w centrum miasta. Za murem życie toczy się dalej. Wewnątrz jego mieszkańcy walczą o przetrwanie. Wysoki ceglany mur nie powstrzyma jednak grupy żydowskich aktorów grających w mroźną zimową noc komedię muzyczną w Teatrze Femina.

sobota 16

ogniste serce

Firma produkcyjna L’Atelier Animation opuszcza Paryż pod koniec XIX wieku od czasu swojego pierwszego filmu, Ballerina, by w 1920 roku udać się do Nowego Jorku, aby przedstawić nam kolejną zabawną i optymistyczną historię podboju i odwagi. Bohaterką Ognistego Serca jest Georgia, 6-letnia dziewczynka, której jedynym pragnieniem jest zostać strażakiem, tak jak jej ojciec, zanim zostawił wszystko, by się nią zaopiekować.

niedziela 17

Jak odstraszyć złodzieja?

Seria Movistar + lipiec 2022

piątek 15

Sezon łaski 2

Brytyjski aktor John Syme (Doktor Who, Życie na Marsie) powraca jako uparta komisarz Grace w drugim sezonie adaptacji trzech nowych powieści pisarza Petera Jamesa. Kilka miesięcy po swoim ostatnim śledztwie i gdy zespół próbuje dojść do siebie po opadzie, Roy Grace zajmuje się nowymi sprawami, próbując pozostawić za sobą duchy swojej przeszłości. „Prawie Śmierć”, „Ślady Umarlaka” i „Handlarzy Śmierci” to trzy historie z drugiego sezonu.

Amazon Prime Video Series i filmy dokumentalne Lipiec 2022

15 lipca

Nie każ mi odejść

Haikyuu!!

Johna LeBrona. ewolucja wymiany

Wieczne lato: Hamptons

Disney + Filmy Lipiec 2022

15 lipca

3. zombie

pani sokoła

Dziadkowie u władzy

Filmy dokumentalne Disney+ 2022

15 lipca

lato długie złoto

głupia mała gra

Naród Fernanda

Cztery dni w październiku

lulu

Filmy dwóch filmów lipiec 2022

15 lipca

wykonanie

Jeden z najbardziej zaskakujących i najbardziej cenionych filmów ostatniej edycji Sitges. Nowicjusz Lado Kvataniya gra ekscytującą historię, z nieoczekiwanymi zwrotami akcji i opartą na prawdziwych wydarzeniach, o policyjnym polowaniu na najbardziej inteligentnego, nieuchwytnego i poszukiwanego seryjnego mordercę w Rosji.

Ruszaj w drogę

Najlepszy Film na Londyńskim Festiwalu Filmowym, pierwszy film fabularny Bany Panahi, syna słynnego Jaafara Panahiego, to wyjątkowy film drogi, będący mieszanką komedii, dramatu, a nawet musicalu, w którym tak samo urocza rodzina wprowadza się robi chaos. Droga przez nagły krajobraz, prowadząca do nieznanego celu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *