25. sobota, żywy triceps boks na ESPN KNOCKOUT na STAR +

ESPN KNOCKOUT zaprezentuje w ten weekend koncert, którego nie można przegapić. Byli mistrzowie świata Elwin Soto i Hekkie Budler odegrają rolę w wyeliminowaniu tytułu WBC Light Flyweight. Ponadto po raz pierwszy prestiżowa kubańska Playa Giron będzie transmitowana w całej Ameryce Łacińskiej, a Sam Eggington i Przemyslav Zisek stoczą pojedynek o władzę w Anglii.

——————— #ESPNenStarPlus ——————— Umieść tweeta ——————


piątek 24 czerwca
ESPN KNOCOUT The Show, Star+ i ESPN3
20:00 ARG / URU 19:00 BOL / CHI / PAR / VEN 18:00 COL / ECU / PER

Sobota 25 czerwca
Krajowe Mistrzostwa Boksu Playa Giron, Kuba // GWIAZDKA + i ESPN2
10:00 ARG / URU – 09:00 BOL / CHI / PAR / VEN – 08:00 COL / ECU / PER

——————————-

Z Skydome, Coventry, West Midlans, UK // Star + i ESPN2
16:00 ARG / URU – 15:00 BOL / CHI / PAR / VEN – 14:00 COL / ECU / PER Gwiazdka + i ESPN
Sam Eggington
(Wielka Brytania) vs. Przemysław زيesk (Polska)
(wolny tytuł WBO International Super Welterweight)
* * *
Dziewczyna z rzeki Wilson (Wielka Brytania) vs. Tyler Denny (Wielka Brytania)
(BBBofC angielski tytuł wagi średniej nieobsadzone)

——————————-

Z Palenque Fex, Mexicali, Baja California, Meksyk
// GWIAZDKA + i ESPN2
22:00 ARG / URU – 21:00 BOL / CHI / PAR / VEN – 20:00 COL / ECU / PER
Elwin Soto (Meksyk) vs. wioślarz malinka (Afryka Południowa)

Więcej informacji na ESPN.com

Boks kończy się w czerwcu w TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT Sobota 25 czerwca będzie trio silnych emocji. Najpierw z Kuby długo oczekiwany coroczny turniej Playa Giron National Boxing Championship, który zgromadzi najzdolniejszych fighterów wyspy i będzie transmitowany po raz pierwszy przez TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT Na całe terytorium Ameryki Łacińskiej, z bojownikami wysokiej rangi Juliusz KrzyżA Lazaro AlvarezA Bezzwiązkowy FelicianoA Ronel Iglesias s Arlene Lopez.

po południu, z Coventry w Anglii, Sam Eggington s Przemysław zysk Będą walczyć o mistrzostwo IBF Super Welterweight Championship w dniu, w którym będą również oglądać zawody Dziewczyna z rzeki Wilson s Tyler Denny O angielskie mistrzostwo wagi średniej.

Danie główne będzie pieczone w nocy z Mexicali w północnym Meksyku, gdzie dawni królowie Elwin „Pchła” Soto s wioślarz malinka Przejdzie przez rundę kwalifikacyjną, aby móc rzucić wyzwanie Kenshiro Taraji Dla lekkiego pasa Światowej Rady Bokserskiej. Również, Izrael „Azulitto” Ramirez przejdzie obok Jorge Luis „Pastillo” Martinez W drugiej gwieździe bokserki kalibru Diego „Azabach” Torres s Rafael Divino Espinosa Ze względu na Roeder Camacho s Gerardo ValenzuelaProsty.

Trójząb Deluxe TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT utworzony przez Renato BermudezA Salvador „Chava” Rodriguez Sędzia międzynarodowy Fernando Barbosa Potrójna akcja i tablica ogłoszeń adrenaliny będą na Ciebie czekać. Wszyscy są zaproszeni!

Więcej informacji na ESPN.com
——————————————––

na mnie TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Best Fighting Series w Ameryce Łacińskiej, segment, w którym ESPN dzieli się swoją pasją z fanami boksu i mieszanych sztuk walki z subskrybentami Star+. Tydzień po tygodniu, prezentacja najlepszych na świecie kart bokserskich na żywo i najważniejszych wydarzeń ze świata mieszanych sztuk walki.
Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i nie tylko pod czujnym okiem ESPN i znanych specjalistów.

W rozmowach w mediach społecznościowych ESPNKnockOut wyróżnia się ekskluzywną zawartością i cotygodniowymi wiadomościami od bojowników.

——————————————––

O Gwiazdce +

Gwiazdka + to usługa pływ Jest to ogólna rozrywka i sport, która została uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej i jest komplementarna, ale niezależna od usługi Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali i filmów rozrywkowych ze studia The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko. Oprócz usługi transmisji sportowych na żywo ESPN, najbardziej szanowana i ceniona marka regionu dla fanów sportu. Od dramatu przez komedię (w tym wszystkie sezony The Simpsons) po thriller dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne, oryginalne programy marki Star dla ogólnej rozrywki, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.
odwiedzony www.starplus.pl Dowiedz się więcej o Usłudze i Combo+, konkurencyjnej, wieczystej ofercie komercyjnej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star+ i Disney+, za jedną atrakcyjną cenę, która zapewnia dostęp do najszerszej oferty w zakresie strumieniowania z rozrywką dla wszystkich grup wiekowych.

zmienny
Przekazano informacje dotyczące Argentyny, Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

ESPN Naciśnij, aby połączyć
Waltera Neapolu, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.