26 października nowa platforma streamingowa Warnera pojawi się w Hiszpanii

Ostrzeżenie Ujawniono datę premiery HBO Max w Hiszpanii: będzie to 26 października, co zbiega się z niedawną zapowiedzią firmy produkcyjnej, że platformę zobaczymy jesienią 2021 roku. Mówiło się o Hiszpanii i krajach skandynawskich, i tak będzie: 26 października HBO Max będzie dostępny w Szwecji, Danii , Norwegia, Finlandia, Hiszpania i Andora.

Zgodnie z planem, w 2022 r. będzie obserwowana przez Portugalię i terytoria Europy Środkowej i Wschodniej w ramach stopniowego globalnego uruchomienia: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Kosowo, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia . Warner planuje wirtualne wydarzenie w przyszłym miesiącu, podczas którego zaprezentuje ceny, dostępność i inne szczegóły. na platformie.

Na razie w filmie promocyjnym możemy spodziewać się kolejnych funkcji: Zgodnie z obietnicą zmienia się krytyczna aplikacja HBO i ponownie pojawia się HBO Max Który będzie obejmował możliwość otwierania różnych profili. Co do reszty, wideo podkreśla specjalne franczyzy Warner, o których wiemy, że będą częścią katalogu platformy: DC, Harry Potter, Game of Thrones i inne. Jest też nowa sieć, na razie ma sens, wystarczy tylko ogłosić, co ma nadejść.

HBO wciąż się rozwija

W tej chwili nie ma żadnych dalszych szczegółów dotyczących usługi. Kristina Solebak, dyrektor generalna HBO Max EMEA, stwierdziła, że ​​„Unikalne i ekskluzywne połączenie kultowych treści z Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Originals, w tym lokalnych oryginałów, umożliwia zbudowanie platformy streamingowej, która zachwyca widzów Europa”. Warner precyzuje, że „HBO Max będzie dostępny dla nowych klientów oprócz obecnych abonentów HBO w Hiszpanii”., ale nie ma konkretów na temat możliwej rozbieżności cenowej w usłudze, co nie miało miejsca w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej.

Znamy pewne szczegóły, tak: tradycyjne HBO, które znamy, zniknie, to znaczy to ulepszenie / ponowne uruchomienie usługi nie będzie współistnieć ze starymi wersjami. Wśród jej programów znajdziemy kanały rozrywkowe WarnerMedia (nie wiadomo jeszcze, czy fuzja AT&T, właściciela WarnerMedia, i Discovery wpłynie na HBO Max). Jest to dodatek do tego, co już miało tradycyjne HBO, Dostępne są treści z Cartoon Network, TBS, TNT, Adult Swim, The CW, DC Universe i firm produkujących filmy, takich jak New Line Cinema. Sam Warner.

Do tego wszystkiego dochodzą HBO Max Originals, z których niektóre faktycznie docierają do Hiszpanii za pośrednictwem tradycyjnego HBO, takie jak „The Flight Attendant” lub „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Do tego wszystkiego zostaną dodane hiszpańskie produkcje, takie jak zapowiedziana adaptacja komedii „García!” lub „Futa Guan”, wyprodukowany przez TNT. Wszystko inne wisi w powietrzu, w tym bardziej szczegółowe tytuły filmów i seriali, który w niektórych przypadkach trafia tutaj za pośrednictwem innych platform.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *