29 linii lotniczych będzie obsługiwało loty na Kubę do stycznia 2022 r.

Vuelos a Cuba para enero de 2022

Około 29 linii lotniczych będzie obsługiwało loty na Kubę z Europy, Stanów Zjednoczonych, Ameryki Środkowej, Kanady i Karaibów w styczniu 2022 roku,

Jak zarezerwować lot na Kubę w grudniu?
DimeCuba Travel może zagwarantować podróż na Kubę w grudniu. Napisz do nas przez WhatsApp pod numerem +13053402637, wyślij e-mail na adres [email protected] podając swoje dane kontaktowe lub zadzwoń pod numer 786-380-4015 w Miami.

Doładuj na Kubę

Loty na Kubę w styczniu ze Stanów Zjednoczonych

1. Amerykańskie linie lotnicze

Po pierwsze, od 4 stycznia American Airlines będą miały cztery loty dziennie między Miami a Hawaną.

2. Południowy zachód

Ponadto Southwest będzie obsługiwał jednodniowy lot z Tampy do Hawany.

3. Niebieski odrzutowiec

JetBlue zwiększy swoje dzienne loty między Fort Lauderdale a międzynarodowym lotniskiem Jose Martí do trzech, z wyjątkiem sobót, kiedy obsługuje jeden lot. Ma też kolejny sobotni lot z Nowego Jorku do Hawany.

4. Wykresy

Z drugiej strony loty czarterowe ze Stanów Zjednoczonych (Miami, Tampa, Orlando i Fort Myers) do Hawany:

  • Poniedziałek: 11 lotów
  • Wtorek: 6 wycieczek
  • Środa: 7 wycieczek
  • Czwartek: 10 wycieczek
  • Piątek: 12 lotów
  • Sobota: 9 wycieczek
  • Niedziela: 9 wycieczek

wypożyczalnia samochodów

Loty między Kubą a Kanadą

1. WestJet

WestJet będzie obsługiwał loty na Kubę w poniedziałki (10, 17 i 24), wtorki i soboty w styczniu między Toronto a Varadero. Również w poniedziałki między Holguin a Toronto.

2. Powietrze Kanada

Air Canada będzie obsługiwał loty do Hawany w niedziele z Montrealu oraz w poniedziałki do Toronto. Do Varadero poleci z Montrealu w poniedziałki, piątki, soboty i niedziele (2 i 9 stycznia) oraz w czwartek (6). Również z Toronto w poniedziałki (3 i 10), czwartek i piątek (7) oraz sobotę (1, 8 i 15) oraz w niedziele.

Ponadto Air Canada obsługuje regularne loty z Toronto do lotniska Santa Clara w czwartki oraz z Montrealu we wtorki. Będziesz mieć loty do Cayo Coco w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty z Montrealu oraz w środy i piątki (14, 21 i 28) i soboty z Toronto. Natomiast do Holguin będzie latać w poniedziałki z Toronto iw czwartki z Montrealu.

3. Transakcje lotnicze

Ponadto AirTransat będzie obsługiwał loty z Montrealu w poniedziałki i wtorki (4 i 11 stycznia); z Toronto we wtorki i soboty; Sobota (8) z Quebecu i piątek 21 stycznia z Moncton. Poleci na lotnisko Santa Clara z Toronto w piątek i wtorek (4, 11 i 18 stycznia) oraz z Montrealu w niedziele i wtorki (4, 11 i 18).

Loty AirTransat na Cayo Coco będą odbywać się z Montrealu w środę i niedzielę, a z Toronto w sobotę i wtorek (4 i 11). Do Holguin przylecisz z Toronto w poniedziałki i środy, z Montrealu we wtorki i soboty; A z Quebecu w każdą środę (5 i 12).

4. Skrzydło Słońca

Sunwing będzie obsługiwał loty do Varadero z Montrealu, Toronto, Reginy, Edmonton, Winnipeg, Quebecu, Kelowna, Hamilton i Vancouver/Calgary. Istnieją regularne loty do Santa Clara z Toronto, Montrealu, Ottawy, Quebecu, Halifax, Windsor i Hamilton.

Ponadto linia ta będzie obsługiwać codzienne loty z Montrealu do Cayo Coco, a także codziennie z Toronto, z wyjątkiem poniedziałku, 3 i 10 stycznia. Do Cayo Coco poleci również z Ottawy, Halifax, Quebecu i Hamilton. Loty do Holguin będą odbywać się z Montrealu, Toronto, Ottawy i Halifax.

Loty na Kubę z Ameryki Łacińskiej i Karaibów

1. Viva Aeropus

Viva Aerobus ma codzienny lot do Hawany z Mexico City, a drugi z Cancun zaplanowano na styczeń. Z Meridy w Meksyku poleci do stolicy Kuby dopiero w czwartek. Do Varadero polecisz we wtorki i soboty z Mexico City oraz we wtorki z Cancun.

Do Santa Clara Viva Aerobus będzie kursował z Cancun w środy i soboty. Również z Cancun we wtorki i czwartki do Camagüey; środy i soboty do Holguin; A we wtorek do Santiago de Cuba.

2. Magnikarty

Magnicharters będą latać codziennie z Cancun do Hawany, z wyjątkiem środy; Wtorek z Mexico City i piątek z Meridy. Poleci do Varadero w środy z Mexico City, a do Holguin również w środy, ale z Cancun.

3. Aeromar

Aeromar lata do Hawany z Cancun we wtorki, piątki i niedziele.

4. Powietrzna Kuba

Copa Airlines będą obsługiwać trzy loty dziennie między Hawaną a Panama City do 16 stycznia, a przez resztę miesiąca częstotliwość zwiększy się do czterech lotów dziennie. Od 11 stycznia poleci do Santa Clara z Panamy.

5. Wingo

Wingo poleci z Bogoty w Kolumbii do Hawany w czwartek 6 stycznia i sobotę 8 stycznia.

6. Kajmany

Cayman Airlines operują w piątki i niedziele z Georgetown, stolicy Kajmanów, do Hawany. W piątki Fly Always poleci z Paramaribo w Surinamie do stolicy Kuby. Caribbean Airlines latają w każdy wtorek z Port of Spain w Surinamie na międzynarodowe lotnisko Jose Martí.

7. Klakson powietrzny

Z Santo Domingo na Dominikanie Air Century poleci do Hawany we wtorki, czwartki i soboty. Przyjedziesz do Santa Clara w piątki z Santo Domingo oraz w poniedziałki (3 i 10) z Puerto Plata i dalej do La Romana. Linie lotnicze latały regularnie do Camaguey z Santo Domingo w czwartek; Od poniedziałku do Holguin oraz wtorku (4) i niedzieli (2 i 9) z La Romana. We wtorki i soboty poleci z Santo Domingo do Santiago de Cuba.

8. Niebo wysokie

Sky High będzie latać w poniedziałki i piątki do Hawany z Santo Domingo. We wtorki i soboty ma loty do Santiago de Cuba, aw czwartki i niedziele do Holguin ze stolicy Dominikany.

9. Linie lotnicze Sunrise

Sunrise Airways będzie operować we wtorki z Port-au-Prince na Haiti do Hawany oraz w poniedziałki do Santiago de Cuba. W sobotę InterCar Caribbean poleci między Kingston, Jamajką i Hawaną, a także jeszcze tego samego dnia poleci z Santiago de Cuba. Na międzynarodowe lotnisko Antonio Maceo przylatujesz również z Kingston w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Podczas gdy kursuje w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę między Santiago de Cuba, Providenciales a wyspami Turks i Caicos.

10. Linie lotnicze na Bahamach

Air Bahamas zaplanował loty do Hawany z Nassau w poniedziałek i piątek, a Holguin w środę i niedzielę.

11. Conviasa

Conviasa leci do Hawany w środę z Caracas (Wenezuela) do Managui (Nikaragua); Czwartki z Managui do Caracas i soboty z Caracas do Managui i z Managua do Caracas.

12. Linie lotnicze Aruba

Aruba Airlines poleci w czwartek między Hawaną a Managuą. Linia będzie operować między stolicą Kuby a Georgetown w Gujanie w piątek 14, 21 i 28 stycznia oraz w niedzielę z Georgetown. Odbywał regularne wycieczki do Camaguey w poniedziałki do Georgetown; Soboty z Georgetown i Managua oraz niedziele do Managui i Georgetown.

Últimas noticias de Cuba

Loty na Kubę z Europy

1. Iberia

Iberia poleci z Madrytu w Hiszpanii do Hawany w środy, czwartki i piątki. Air Europa będzie operować we wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele 9 stycznia między tymi dwoma miastami. Loty Iberojet będą odbywać się w środy, piątki i niedziele, a loty World2Fly będą w środy i niedziele z Madrytu do Hawany.

2. Air France

Air France będzie operować z Paryża we Francji do Hawany we wtorki, środy, czwartki i soboty. Edelweiss poleci do Hawany z Zurychu w Szwajcarii w czwartek.

3. Kondor

Condor poleci z Frankfurtu w Niemczech do Hawany w poniedziałek 24 i 31 stycznia; Do Varadero we wtorki, piątki i soboty (15, 22 i 29) oraz do Holguin w niedziele.

4. Linie lotnicze TUI

TUI Airways będą latać z Brukseli w Belgii do Hawany w piątki. Loty do Varadero będą odbywać się w poniedziałki i czwartki z Manchesteru w Wielkiej Brytanii; Wtorki z Brukseli i soboty z Amsterdamu w Holandii.

5. Aeroflot

Aeroflot poleci z Moskwy do Hawany we wtorek i piątek; Natomiast do Varadero będzie latać z Moskwy w poniedziałki, środy, soboty i niedziele. Nordwind obsługuje również regularne loty ze stolicy Rosji do Hawany, Varadero, Cayo Coco, Camaguey i Holguin.

6. Królewska podróż

Lot Royal między Moskwą a Varadero będzie realizowany w poniedziałki, środy i czwartki (13 stycznia) oraz w piątek i niedzielę (9); Poleci do Holguin w środy (19 i 26), czwartek (6) i piątek (14). Ze swojej strony Azure Air poleci do Varadero z Moskwy i Sankt Petersburga oraz między Moskwą a Cayo Coco.

7. Lazurowe powietrze

Azure Air Ukraine poleci z Kijowa do Varadero we wtorek (11), czwartek (6 i 27), piątek (21) i niedzielę (16).

8. LOT Polskie Linie Lotnicze

Polskie Linie Lotnicze LOT będą latać do Varadero w soboty z Katowic (Polska) oraz w niedziele z Warszawy. Ze stolicy Polski pojedzie też w środę do Santa Clara.

9. Tureckie linie lotnicze

Turkish Airlines operuje ze Stambułu do Hawany w poniedziałki i piątki. TAAG Angolana poleci w niedzielę 30 stycznia z Luandy do Hawany i powróci do Luandy w poniedziałek 31 stycznia.

Doładuj na Kubę

Bilety na Kubę

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem biletów na Kubę, mamy oferty Podróże DimeCuba.

  • Zadzwoń do nas: +1 786380 4015 lub +1 786408 2088
  • Odwiedź nas pod tym adresem: 3750 W 16th Ave suite 100 Hialeah FL 33012

Więcej wiadomości z Kuby

DIMECUBA es una empresa para llamar a cuba, con promociones en Recargas Cubacel. Además ofrece el servicio de viajes y envíos a Cuba. Dirección: 3750 W 16th Ave Ste 100, Miami, FL 33012, Estados Unidos. Horario: lunes a viernes de 10:00 a 20:00 y sábado de 9:00 a 17:00. Teléfono: +1 786-408-2088.

Jeśli ci się podobają Kuba WiadomościOznacz 5 gwiazdek:

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *