3 idealne łańcuchy do maratonów w ten weekend

3 idealne łańcuchy do maratonów w ten weekend

Nie ma wątpliwości, że Ogromny i stale rosnący katalog Netflix Może to być mylące i powodować, że po kilku minutach przeglądania platformy decydujesz się obejrzeć serię, którą już dobrze znasz i którą recenzowałem tysiące razy.

Dlatego właśnie Ci oferujemy Trzy serie opcji do maratonów Ten weekend idealny na zabawę, ekscytację i zabawę z najbliższymi. Od bajek i superbohaterów po tragiczne komedie, które służą jako lekcje edukacji seksualnej.

Ten polski serial ma osiem sezonów i stał się Ulubiony przez tysiące ze względu na swoją wybitną historię. Koncentruje się na Natalii, Virgin programista I zupełnie niedoświadczony, jeśli chodzi o decydowanie o sztukach miłosnych Stwórz własną aplikację ecstasy ze znajomymi Aby wygrać konkurencję.

Prowokująca i zmysłowa seria To komedia odwołująca się do wzmocnienia pozycji kobiet i odkrycia seksualności, Która pojawia się z humorem i jest ilustrowana badaniami bohaterów mającymi na celu stworzenie idealnego algorytmu miłości.

Na podstawie książki o tym samym tytule Napisany przez Lee Bardorgo, „Shadow and Bone” składa się z ośmiu rozdziałów; Czy ty Historia żołnierza Aliny Starkov, Które odkrywa, że ​​posiada Umiejętność przywoływania światłaKto jest w stanie zakończyć cień, który zwiastuje pożeranie świata.

Cudowna saga, na której oparta jest seria, jest jedną z najbardziej uznanych historii ostatnich lat i tak właśnie jest Narracja i bogate legendy zachwycają widza. Poza tym w sumie są trzy książki, więc powinieneś się tego spodziewać Netflix wkrótce wypuści co najmniej dwa kolejne sezony.

Dochodzi do rozszerzenia Adaptacja powieści graficznej legendarnego Marka Millara Zawiera również osiem odcinków. on jest Dziwna historia o superbohaterach Gdzie pojawia się dramat rodzinny Dzieci pierwszego pokolenia nadludziUważa się, że nie są na tym samym poziomie co ich rodzice.

Historia „Dziedzictwo Jowisza” wzbudzi wiele sympatii wśród widzów, ponieważ widzowie ją poznają Pokoleniowa walka i ciężar, jaki sława rodzica może zostawić na ich dzieciach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *