3 popularne seriale do obejrzenia w serwisie Netflix

trendy Netflix Ciągle się zmieniają, ale nasze zobowiązanie jest zawsze takie samo: co tydzień informować Was, który serial od giganta streamingu jest na ustach wszystkich. W tym przypadku są to:

Prywatność

Filmik erotyczny z politykiem o obiecującej przyszłości, który wyciekł do prasy, jest katalizatorem tej historii, która opowiada o życiu czterech kobiet zmuszonych do przekraczania granicy między życiem publicznym a prywatnym.. Gdzie są granice naszego intymnego związku? Co dzieje się z naszym życiem, gdy nasza prywatność staje się tematem rozmów całego świata?

Więcej o Prywatność W tej notatce.

królowa

Po kilkudziesięciu latach nieobecności Słynny paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnego miasta Polski, aby załatwić sprawy z córką.

Więcej o królowa W tej notatce.

Dziwniejsze rzeczy: sezon 4

Historia powtarza się sześć miesięcy po bitwie w Starcourt Mall, która przyniosła terror i zniszczenie Hawkins. W obliczu reperkusji nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona i musi radzić sobie z komplikacjami liceum, co nie ułatwia im sprawy. Teraz najsłabszy ze wszystkich, Pojawia się nowe przerażające, nadprzyrodzone zagrożenie, stawiając przerażającą nową tajemnicę, która, jeśli zostanie rozwiązana, może zakończyć horror The Upside Down.

Więcej o Dziwne rzeczy w tym linku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.