3 powody, dla których „1899” będzie Twoją nową obsesją Netflix

3 powody, dla których „1899” będzie Twoją nową obsesją Netflix

„1899” to nowa seria, która wkrótce zostanie zaprezentowana przez Netflix dla fanów horroru i suspensu.

1899 To nowy horror i suspens produkcji Netflixa, który trafi do swojego katalogu 17 listopada. że to Serial z udziałem Andreasa Beachmana, Miguela Bernardo, Aneurina Barnarda, Mathilde Oliver i Emily Beacham, przedstawiający grupę imigrantów marzących o nowych możliwościach w Nowym Jorku. Jednak zanim zaczną wyobrażać sobie, jak będzie wyglądało ich życie, muszą stawić czoła najgorszym koszmarom, a ich wycieczka łodzią zamienia się w piekło.

To są trzy powody 1899który będzie charakteryzował się innowacyjną produkcją elitaDario Madrona Stanie się jednym z Twoich ulubionych seriali i nie będziesz mógł przestać go oglądać.

Stworzony przez zespół odpowiedzialny ciemny

1899 To nowy projekt Baran Bu Udar s Gantje Friesehktórzy razem stworzyli udaną serię podróży w czasie ciemny. W trzech sezonach niemieckiego serialu Netflix filmowcy wykazali się wielką zdolnością do tworzenia tajemniczych i pokręconych historii, więc oczekiwania wobec nowego projektu, który zapowiada się tak samo zabawnie, jak ich pierwsze dzieło, są bardzo wysokie.

Jest wielojęzyczny

W obsadzie znaleźli się również Lucas Lingard Tonesen, Clara Rosger, Maciej Musai i Jan Gale, którzy tworzą aktorzy z różnych krajów, dzięki którym serial stanie się wielokulturową produkcją. Dodatkowo potwierdzono, że każdy z przedstawicieli z Hiszpanii, Francji, Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski będzie mówił własnym językiem.

Mandalorianin To wpłynęło na jego nagranie

Serial rozgrywa się na statku płynącym z Europy do Stanów Zjednoczonych. Jednak pasażerowie natknęli się na drugi statek, którego brakowało od miesięcy. Filmowanie na wodzie jest bardzo drogie i skomplikowane, ale zielone ekrany nie wyglądają dobrze. Aby uniknąć problemów, zespół 1899 zastosowana technologia Mandalorianin Stał się sławny, gdy włączył go do swojej kolekcji: A etap.

Stagecraft to technologia nagrywania oparta na projekcji tylnej (efekt wizualny z lat 30., który umieszcza aktora między kamerą a ekranem z nagranymi wcześniej scenami). Statek teatralny to rzeczywista przestrzeń składająca się z prawdziwej ziemi, takiej jak piaszczysta powierzchnia z kamieniami lub wodą, oraz paneli LED o wysokiej rozdzielczości. dla 1899 Wiem Zbudował wirtualne studio produkcyjne w Babelsbergu w Niemczech specjalnie na potrzeby serii Dark Bay.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *