365 Days 2: Czego można się spodziewać po kontynuacji kontrowersyjnego filmu powracającego na Netflix

365 Days miało swoją premierę na Netflix w zeszłym roku i od tego czasu podzieliło recenzje widzów. W końcu czy będzie sequel? Odpowiedź brzmi tak. Więc czego możemy się spodziewać po tym, co ma nadejść?

Pomimo plotek, że główna aktorka w filmie, Anna Maria Cicluca, potwierdził sequel do 365 dni, można śmiało sądzić, że produkcja nowego filmu nie powinna była zostać zrealizowana wcześniej. 2021 z powodu pandemii. z wirusa Corona. Możesz zrozumieć, prawda? W końcu film ma duży kontakt fizyczny z aktorami.

365 dni pojawi się na Netflix z sezonem 2 i 3

Szokujący koniec النهاية 365 dni Stwierdza, że ​​Laura zginęła podczas próby jej rodziny konkurowania z Massimo. Wow, wiemy już, że nie umiera (no, są książki, które opowiadają całą historię), przecież nie można od razu zabić dziewczyny, prawda? Możemy się jednak spodziewać, że atak mocno wstrząśnie relacjami między Laurą i Massimo, ponieważ będzie sprawdzianem rzeczywistości dla młodej kobiety, która zakochana jeszcze nie zorientowała się, że miesza się z gangsterem.

Choć produkcja jest polska, a język filmu jest w połowie polski, a w połowie angielski, większość scen kręcono we Włoszech, gdzie mieszka Massimo. Jeśli będzie sekwencja, sceny będą tam nadal nagrywane, stąd na produkcję seryjną trzeba czekać co najmniej do 2021 roku, biorąc pod uwagę, że Włochy były jednym z epicentrów rozprzestrzeniania się COVID-19 na świecie.

Być może ze względu na niebezpieczeństwo śmierci, jakie cierpi Laura pod koniec swojego pierwszego filmu fabularnego, ale perspektywa utraty kochanka na zawsze rozpala fizyczny związek między Massimo i Laurą. W możliwym sequelu bardzo prawdziwe sceny seksu między nimi powinny być bardziej intensywne i zajmować więcej miejsca w następnym filmie.

365 Days 2: Co zobaczymy w prequelu lub sequelu Netflixa?

Pamiętasz, jak w pierwszym filmie, w akcie buntu, Laura postanowiła zatańczyć i sprowokować przypadkowego faceta w kabarecie tylko po to, by zazdrościć Massimo? Ta akcja nie pozostanie niezauważona i chociaż atak już miał miejsce, rywalizująca rodzina musi eskalować przemoc, widząc w Laurze słabość Massimo.

Możliwe więc, że protagonista na długo pozostanie w rękach przeciwników, pozostawiając Massimo, by ratował swoją młodą córkę, w bardzo „Romeo i Julii”, mieszając rycerski romans.

Pomimo zmarszczenia brwi, Massimo wydaje się kochać Laurę i zrobiłby dla niej wszystko. Tak więc, wiedząc, że Laura jest w niebezpieczeństwie, Massimo prawdopodobnie dokona dla niej wielkiej ofiary, a w końcu, mając ponownie w ramionach ukochaną, zrozumie, że teraz będzie ojcem i że musi zmienić swoje nastawienie. . dla twojej nowej rodziny. Nowy film szczęśliwie zakończy wreszcie Massimo pomysłem posiadania dziecka i odnowienia obietnicy poślubienia Laury, która ma pozostać w ostatniej części trylogii.

Oczywiście to tylko domysły spiskowe, w końcu bez tłumaczenia książek na portugalski i bez potwierdzenia przez Netflix, że będzie to kontynuowane 365 dni, Jedyne, co widzowie mogą zrobić, to wyobrazić sobie, jak potoczy się historia.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *