365 Days 2: Nadchodzą złe wieści, część 2 nie trafi do Netflix w 2021 r.

Premiera najbardziej kontrowersyjnego sequela Netflixa wydłuża się, a dzięki najnowszym zapowiedziom platformy wiemy, że 365 Days 2 nie pojawi się w 2021 roku.

Porywający Netflix, 365 dni, okazał się kontrowersyjnym filmem dla platformy streamingowej. Film oparty jest na polskiej powieści Blanki Lipińskiej, charakteryzatorki, która została autorką, która podobno napisała własną serię powieści na podstawie filmu 50 odcieni szarości. 365 Days of Netflix adaptuje pierwszą powieść z serii, przybliżając widzom problematyczne relacje między Laurą Biel i Massimo Torricellim; i dostępne w Netflix W czerwcu 2020 r.

365 Days 2 nie nadejdzie w 2021 roku, a fani zastanawiają się, kiedy to nastąpi

Fani od dawna czekali na jakiekolwiek informacje dotyczące 365 Days2 i pomimo minusów można powiedzieć, że pojawiła się mała aktualizacja nowego filmu Netflix. Fakt: Naprawdę wiemy, że 365 Days 2 nie trafi na podium w 2021 roku. Serwer udostępnił już listę nowości na grudzień 2021 roku, filmu nie było na liście, nie było nawet zapowiedzi jakiejkolwiek zdalnej możliwości.

Chociaż nie spodziewaliśmy się dokładnie 365 Days 2 w grudniu 2021 r., przez cały rok krążyły plotki, że Netflix może przyspieszyć produkcję, biorąc pod uwagę sukces filmu i potencjał, by fani byli absolutnie zachwyceni pod koniec roku. Uzupełnij dostęp. Niestety tak się nie stanie.

W tej chwili przez 365 dni planujemy premierę filmu na początek 2022 r. Produkcja filmu rozpoczęła się latem tego roku i wyobrażamy sobie, że produkcja już się skończyła na wiele miesięcy, które minęły, Netflix Na pewno zechcesz umieścić go na swojej liście premier w przyszłym roku.

365 Days 2 już przygotowuje się do swojego pierwszego programu na Netflix

Nie wiem, czy będziemy oglądać nowy film Netflix walentynkowy 2022, ale wszyscy wiemy, że luty to najgorętszy miesiąc w roku dla filmów romantycznych, a platforma może w tym czasie zrzucić premierę, pozostawiając trochę emocji dla fanów jeśli chodzi o wybór tego, co chcą oglądać w tym czasie. Kto by nie wyobrażał sobie sequela? 365 dni Z tym wszystkim, co obiecał w zakresie podniecenia seksualnego i uwodzenia?

Jeśli nadejdzie w styczniu lub lutym, Netflix prawdopodobnie wkrótce ogłosi tę wiadomość, a fani nadal czekają na wiadomości. Fakt, że nie słyszeliśmy żadnych ostatnich informacji, wskazuje, że gigant streamingowy planuje bardzo szczegółowo, gdy nadejdzie czas. W tej chwili jest to bardziej prawdopodobne, ale nigdy nie dowiemy się, dopóki nie zostanie opublikowana długo oczekiwana data premiery.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *