365 DNI 3: Premiera filmu Netflix, obsada książki i zwiastun

Prawda jest taka, że ​​polski film 365 DNI Nie potrzebuję świetnych pozytywnych recenzji, aby być jedną z najbardziej szokujących i intrygujących niespodzianek w historii Netflix. W 2020 roku europejski film zdołał przyciągnąć więcej niż jednego subskrybenta na platformę, co oznacza, że ​​choć jego wynik na Rotten Tomatoes wynosi 0%, długa historia To potrwa sekundę i oczywiście jedną teraz Trzecia dostawa.

W dziwnym stanie w epickim stylu pięćdziesiąt szarych twarzy Trzecia partia 365 dni, aby zobaczyć wyniki Ujawni kontynuację historii, którą po raz pierwszy pokazano zaledwie kilka miesięcy temu, kończąc w ten sposób trylogię 365 DNI na podstawie powieści Blancy Lipińskiej. Czy Laura będzie żyła? Do tego trzeciego i ostatniego filmu? …pozostaje do zobaczenia.

Kiedy zostanie wydane 365 DNI 3?

Laura i Massimo w 365 roku tego dnia. Netflix / Karolina Graboska

W kwietniu widzieliśmy drugą część premiery tej trylogii o nadawania, ale z życiem w nadawczym mijającym szybko (bardzo szybko) Netflix Nie marnował czasu i kręcił drugą i trzecią część niemal jednocześnie. Kolejne 365 dni trafi na platformę 19 sierpnia.

Kim są gwiazdy w 365 DNI 3?

Michel Moroni

włoski aktor Wróciłem jako sycylijski gangster Massimo Torricelli W tym trzecim odcinku sagi.

Anna Maria Cicluca

Istnieje wiele spekulacji na temat powrotu postaci polskiej aktorki 365 DNI 3. Jednak powrót Lura W tym trzecim filmie.

Szymon Socinna

Postać nachoz udziałem włoskiego aktora, odegrał kluczową rolę w wywróceniu relacji Massimo i Laury do góry nogami, więc odegra on ważną rolę w epickim zakończeniu.

Magdalena Lamparska

Kontynuacja po raz trzeci w roli OlgaRola polskiej aktorki to jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów.

O czym jest 365 DNI 3?

Po ślubie z Massimo życie Laury zamienia się w rollercoaster i jest w ciągłym niebezpieczeństwie, będąc głównym celem potencjalnych wrogów szefa mafii. Massimo, który doznał poważnych obrażeń w czasie ciąży, nieustannie mierzy się z pytaniem… Jak wyglądałoby jego życie bez Laury? Ale najpierw, czekając na ten koniec, może być 365 dni Gdzie ona się w nim zakocha?

Czy 365 DNI 3 ma przyczepę?

jeszcze nie. Na pierwsze zapowiedzi ostatniego filmu jest jeszcze za wcześnie 365 DNI.

Na jakiej książce opiera się 365 DNI?

Jak rozmawialiśmy, epicki film 365 DNI Opiera się na powieściach o tym samym tytule. Blanca Lipińska. On konkretnie mówi o Następne 365 dnina podstawie polskiej powieści Kolejne 365 IDopublikowany w 2019 roku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.