365 dni, część 2 i 3 w serwisie Netflix

365 dni zobaczą część 2 i 3 w serwisie Netflix / Cinema Cave

365 dni, Polski thriller, który stał się jednym z najczęściej oglądanych filmów w roku Netflix W 2020 roku; Jednak nie będzie z Po katastrofie. Krytyka jego męskości i skrajnie nieistotnej jakości kinematografii nie przeszkodziła Laurie i Massimo w przeżywaniu emocjonalnych i seksualnych przygód. Kontynuacja. Platforma właśnie ogłosiła, że ​​pracuje nad drugą i trzecią częścią.

Z celem różnorodny Było to „niezwykle okropne, politycznie niestosowne i czasami śmiejące się”. Redaktor Cosmopolitan nazwał to „najgorszym filmem, jaki kiedykolwiek widziałem”. Ze szczególnym uwzględnieniem tego, jak mało ekscytujące były sceny seksualne. Internauci Rotten Tomatoes przyznali mu 1,9 na 10 punktów. Organizatorzy Złotej Maliny, paradoksalnie na rozdaniu Oskarów; Był nominowany w pięciu kategoriach: Najgorszy film, Najgorszy reżyser, Najgorszy aktor, Najgorsza aktorka i Najgorszy scenariusz. Tylko ten ostatni wygrał.

365 dni tzw. 50 polskich odcieni szarości nie oznacza, że ​​był to ogromny sukces. Ale to było publiczne. Film został wydany w lutym 2020 roku w Polsce; Przyszedł do mnie Netflix W czerwcu stała się jedną z najlepszych globalnych witryn dla platformy w zeszłym roku. Dotarł do pierwszej dziesiątki w ponad 90 krajach. W Stanach Zjednoczonych tak się stało Film Najczęściej oglądane od 10 dni. To czwarty film, o którym szukano więcej informacji Google W 2020r.

365 dni Część 2 i Część 3 już trwają

Zasady dotyczące odbiorców. Netflix Zapowiedziała, że ​​365 dni będzie zawierało część drugą i trzecią. Film oparty jest na powieści pod tym samym tytułem, będącej częścią książki A. Potroić; Pisarka Blanca Lipińska, współautorka scenariusza. Kontynuacje będą inspirowane „luźno” pozostałymi tytułami z trylogii, This Day i The Next 365 Days.

Bohaterami ponownie będą aktorzy, którzy zagrali pierwszą rolę, Anna Maria Cicluca w roli Laura Bell s Michel Moroni W nim lider mafii, Massimo Torricelli. Będą kontynuować opowieść, która zaczęła się za 365 dni i w niej MaksymalnyWidząc ją w dniu, w którym jego ojciec został zamordowany i prawie umarł, miał taką obsesję na punkcie kryształu, że porwał ją pięć lat później i trzymał ją, by się w nim zakochała. Związek przechodzi w emocjonalną, seksualną spiralę między Włochami a Polską i wulgarnym luksusem.

Różne organizacje w wielu krajach wystąpiły o to publicznie Netflix Jego wycofanie. We Francji ruch feministyczny Collectif Soeurcières rozpoczął kampanię na change.org. Piosenkarka Duffy napisał list otwarty do dyrektora generalnego Netflix, Reeda Hastingsa, krytykując film za próbę uczynienia przemocy seksualnej magiczną. Pro Empower bezpośrednio wskazał, że promował „kulturę gwałtu”.

365 dni Część 2 i 3 są już w produkcji zrobić zdjęcie Ten miesiąc zaczyna się w lokalizacjach w Polsce i we Włoszech. Netflix zostanie wydany na całym świecie w 2022 roku.

do ekspansja

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *