365 DNI: Netflix będzie odpowiedzialny za dwie kontrowersyjne serie filmowe – newsy filmowe

W nowych częściach, dostosowanych do sagi powieści Blanki Lipińskiej, po raz kolejny w roli bohaterek pojawią się Michel Moroni i Anna Maria Cicluca.

365 dni, Film oparty na serii powieści Blanki Lipińskiej będzie miał kontynuację. Netflix Zaopiekuję się mną 365 dni 2 s 365 dni 3I Druga i trzecia część kontrowersyjnego, kontrowersyjnego filmu.

Jak wspomniano LimitMichel Moroni i Anna Maria Cicluca powrócą w sequelu, aby powrócić do butów mistrzów: Maksymalny s Lura, Prosto. Również Magdalena Lamparska, która dała życie najlepszej przyjaciółce Lura, Wrócę. Jednym z nowych podpisów jest to Simon SuzinaKto zagra postać Nacho.

Barbara Białowąs i Tomasz Mandes obejrzą sequel od kuchni po wyreżyserowaniu pierwszej części.

W drugim filmie Laura i Massimo znów są razem, ale ich związek komplikuje rodzina głównego bohatera i tajemniczego mężczyzny, który zdobywa jej serce i zaufanie..

Następuje pierwszy film Lura, Polka porwana przez przywódcę gangu Massimo. Celem tego ostatniego jest zakochanie się w nim i danie mu czasu: rok. Najbardziej krytyczny z filmu wskazał, że film To romantyzuje Syndrom Sztokholmski. Piosenkarz Daffy, Który powiedział, że była odurzona, porwana i napastowana seksualnie, poprosił Netflix o usunięcie filmu z platformy, aby „uczynić gwałt atrakcyjnym”.

Moroni przemówił on jest! Aktualności! O kontrowersjach: Rozumiem kontrowersje i chętnie o tym rozmawiam. Myślę, że powinniśmy uważać, aby nie ograniczać kreatywności artystycznej, więc nie powiedziałbym, że nie powinniśmy dopuszczać do istnienia takiego fikcyjnego filmu, bo co wtedy z filmami o wojnie, zbrodniach, morderstwach i gangsterach. ? Ten film nie ma na celu bagatelizowania rzeczywistości przemocy seksualnej na świecie.. Nie chcę, żeby ludzie myśleli, że to zachowanie jest w porządku. Nie. Myślę, że dobrym pomysłem jest nakłanianie ludzi do mówienia o tych kwestiach w filmach, abyśmy mogli wzbudzić większe zainteresowanie nimi w naszej społeczności.”.

Termin wskazuje, że pojawią się sequele, będące oryginalnymi wersjami Netflix Pewien twórczy nadzór Oczekuje się, że tak „Ostrożniejsze podejście do niektórych z bardziej kontrowersyjnych tematów w pierwszym filmie”.

Jeśli chodzi o mnie, to wielki zaszczyt mieć pozostałe dwie części trylogii 365 dni Na ekranie przez Netflix. „Bardzo się cieszę, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie nowy wygląd bohaterów i kontynuować historię Laury i Massimo” – powiedziała Lipińska w wiadomościach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *