4 fakty o polskim serialu, który podbija Netflix

4 fakty o polskim serialu, który podbija Netflix

Netflixa Ma nową propozycję, która z pewnością przypadnie do gustu widzom. To jest o Wstyd, produkcja z Polski z ośmioma rozdziałami już dostępnymi na platformie. Poniżej powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

streszczenie

streszczenie Wstyd czyta: „Uwięziona między cygańskimi korzeniami a presją przyjaciół 17-letnia dziewczyna pragnie zostać artystką hiphopową pomimo surowych zasad narzuconych jej przez rodziców.„.

On oczernia

Wstyd mistrzostwo Zofia Jastrzębska, Sebastiana Lascha I Magdalena Czerwińska. Towarzyszą im Kamila Piotrowskiego, Artur Dzerman, Branko Djurić, Agata Łabno, Nikola Przegoda, Julia Kuzka, Aleksandra Grabowska, Bożena Baczkowska I Michał Wojtowicz.

Wstyd (2023).

Zespół techniczny

Serial reżyseruje Alina MalyszewskaKto napisał z nim scenariusz Dana Łukasińska I Julia Olszewska.

Krytycy

Początkowa krytyka za Wstyd To było pozytywne. Decydować Oznajmiła, że ​​w pierwszych rozdziałach „składa się w całość mocna opowieść o współczesnej nastolatku umieszczonym w rodzinie o tradycjach, które uważa za obrzydliwe”, podkreślając mocną kreację Zofii Jastrzębskiej. Magazyn Martina Seeda Mówili podobne rzeczy, nazywając ją „Dobry serial, który pozwala zagłębić się w problemy grupy romskiej w Polsce i zderzenia kulturowe, z jakimi się borykają„.

Wreszcie otrzymał pochwałę od Pstryknij po kliknięciu: „Wstyd To serial, który głęboko oddziałuje na widzów. Oferuje przejmujące spojrzenie na uniwersalne zmagania nastolatków, szukających miłości i szczęścia, zmagających się ze skrzyżowaniem tożsamości kulturowej.„.

Ciągnik

Obejrzyj zwiastun filmu Wstyd Następny.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *