4 popularne filmy na Netflix

Syndrom FOMO (angielski skrót oznaczający „strach przed brakiem czegoś”) odpowiada udręce, jaką niektórzy ludzie odczuwają z powodu strachu przed odkryciem ważnych informacji lub wydarzeń. Tak więc, jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie chcą niczego przegapić, polecamy cztery filmy, które obecnie zyskują popularność Netflix.

zemsta teraz

2022 – Reżyser: Jennifer Kaiten Robinson

Drea jest młodą kobietą, która wydaje się mieć idealne życie, dopóki intymne nagranie jej przecieków nie pojawia się w całej jej szkole, a głównym podejrzanym wydaje się być jej chłopak Max. Z drugiej strony jest Eleanor, dziewczyna, która żywi urazę do Carissy, ponieważ wymyśliła o niej plotkę i upewniła się, że wszyscy jej koledzy z klasy usłyszą o tym. Wszystko się zmienia, gdy dwójka nastolatków spotyka się i postanawia połączyć siły, by walczyć z tymi, którzy ich wykorzystywali i poniżali..

Więcej o zemsta teraz W tej notatce.

szeroki szczyt

2022 – reżyser: Lichk Dawid

Maciej Berbeka po raz pierwszy wspiął się na Broad Peak zimą w 1988 roku, uciekając o cal od śmierci. Andre Zawada, lider kampanii, deklaruje wielki sukces. Okazuje się, że po powrocie do Polski Maciej „sam” dotarł na Skalisty Szczyt, znajdujący się dwadzieścia trzy metry poniżej faktycznego szczytu.

Szkoła katolicka

2021 – Reżyser: Stefano Mordini

W dzielnicy mieszkalnej Rzymu znajduje się znana szkoła katolicka, w której kształcą się dzieci z wyższej klasy średniej. Rodziny czują, że w takim środowisku ich dzieci będą mogły dorastać chronione przed zgiełkiem społeczeństwa, a rygorystyczna edukacja otworzy drzwi do świetlanej przyszłości. W nocy z 29 na 30 września 1975 r. ten zamek o nienagannych wartościach zawalił się pod ciężarem jednej z najokropniejszych zbrodni tamtych czasów: masakry w Cercio..

Więcej o Szkoła katolicka W tej notatce.

dysząc

2022 – Reżyser: David M. Rosenthal

Roxana Aubry postanawia rzucić studia i uciec z życia w Paryżu, aby wziąć udział w kursie nurkowania na południu Francji. Wkrótce zostaje wciągnięta w rujnujący związek ze swoim trenerem..

Więcej o dysząc W tej notatce.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.