5 najczęściej oglądanych seriali Netflix w zeszłym tygodniu (10-16 października 2022)

Netflix

FlixPatrol przedstawia 5 najczęściej wybieranych seriali przez subskrybentów Netflix w ciągu ostatnich 7 dni, z wyraźnym trendem utrzymywanym przez resztę.

Pięć najczęściej oglądanych seriali na Netflix w zeszłym tygodniu (10-16 października 2022).
© NetflixPięć najczęściej oglądanych seriali na Netflix w zeszłym tygodniu (10-16 października 2022).

usługa transmisji Netflix To najgorszy rok od boomu w ostatniej dekadzie, odkąd o tym doniesiono Dwa kwartały z niskimi abonentami Czekamy na wyniki trzeciego etapu 2022, aby poznać nowe szczegóły. Mimo to sukces każdej z jej oryginalnych treści nie jest tak zaskakujący, jak miało to miejsce ostatnio w przypadku CV Jeffrey Dahmer, seryjny morderca jest obecnie na ustach wszystkich. W aktualnym katalogu są jednak ciekawsze serie, a użytkownicy stworzyli top 5 ze swoimi opiniami, które przedstawiamy poniżej.

+ 5 najczęściej oglądanych seriali na Netflix w zeszłym tygodniu

5. Rozmowy z mordercą: taśmy Jeffreya Dahmera

Z gniewem fikcyjnej serii Dahmer7 października ukazał się trzeci odcinek tej serii, który ujawnia najgłębsze myśli różnych przestępców. W tym przypadku wydarzenia, które wstrząsnęły Ameryką, miały miejsce w 1991 roku, kiedy policja z Milwaukee weszła do domu 31-letniego mężczyzny i odkryła naprawdę szokujące muzeum osobiste. Tutaj prowadzimy rozmowy z tobą i twoim prawnikiem, aby dostać się do twojego niespokojnego umysłu.

4- Cesarzowa

Pod koniec września platforma uruchomiła tę historię stworzoną przez Katharinę Essen z Devrimem Lingnau i Philipem Frosunem w rolach głównych. Podąża za dwoma młodymi mężczyznami, którzy spotykają się i zakochują od pierwszego wejrzenia. To cesarz Austro-Węgier Franciszek Józef, a ona to Elisabeth von Wittelsbach, księżniczka Bawarii i siostra kobiety, Frances, która ma wyjść za mąż.

3- Wielki Potop

Program ten, oparty na prawdziwej historii, dotarł 5 października i od tego czasu wzbudził zainteresowanie publiczności, zwłaszcza w Europie, jak i w Polsce. Przesłanka dotyczy tak zwanej powodzi milenijnej w niektórych częściach Polski, Czech i Niemiec w 1997 roku. Grupa naukowców i urzędników samorządowych w Wuklau staje przed brzemiennymi w skutki decyzjami, gdy niszczycielska fala powodzi zagraża miastu.

2-Klub nocny

Mike Flanagan jest jednym z najwybitniejszych projektantów platformy, który stał za nią Nawiedzenie Hill House, Nawiedzenie Bly Manor s Pasterka. Teraz powraca z adaptacją powieści Christophera Wake’a z 1994 roku o tym samym tytule o ośmiu nieuleczalnie chorych młodych mężczyznach, którzy mieszkają w instytucji i mają umowę, że pierwsi, którzy umrą, muszą komunikować się z nimi z zaświatów.

1- Dahmer – Bestia: Historia Jeffreya Dahmera

21 września, mniej więcej miesiąc później, ta ważna seria miała swoją premierę i zaskakująco Netflix nadal jest najchętniej oglądanym na świecie, podobnie jak w tym tygodniu od 10 do 16 października. Spisek, który złapał świat, ma miejsce w latach 1968 i 1991, gdzie Jeffrey Dahmer, grany przez Evana Petersa, brutalnie zamordował siedemnaście osób. Tutaj ujawniają się niewyobrażalne zbrodnie, a także instytucjonalna porażka policji, która pozwoliła zabójcy na kontynuowanie masakry w Stanach Zjednoczonych przez ponad dekadę.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *