5 najpopularniejszych filmów na Netflix wybranych przez Argentyńczyków

użytkowników platformy Netflixa W Argentynie umieścili wybrane filmy w katalogach i zostawili je Top 5. Grali w tym roku tytuły, ale także kilka cofających się w czasie. Obejmują one od romansów po thrillery i mają różne pochodzenie i języki. Oto streszczenie i zwiastun dla każdego z nich.

ty t od 2023 r. Opowiada historię Javiera (Alvaro Cervantesa), Pierwszy pocałunek miała w wieku 16 lat i odkryła, że ​​ma dar jasnowidzenia, przynajmniej w miłości. Doprowadziło to do tego, że stał się dorosłym, który nigdy nie miał stałego partnera, ponieważ postanowił zakończyć związki, zanim zaczną się psuć. Ale wszystko się zmienia w noc, kiedy całuje Lukę (Sylwia Alonso), Z którym widzi siebie w szczęśliwym związku małżeńskim iz dziećmi. Jest tylko jeden problem: Luca jest dziewczyną jego najlepszego przyjaciela. (Gurkha Utxoa).

wierny ogrodnik. Trzymający w napięciu thriller z 2005 roku z udziałem Ralpha Fiennesa, Rachel Weisz i Danny’ego Hustona, wyreżyserowany przez Fernando Meirellesa, opowiada historię Justina Coyle’a, brytyjskiego Wysokiego Komisarza mieszkającego w Afryce, który rozpoczyna własne międzynarodowe śledztwo po zabójstwie swojej żony.

Prześpisz się ze mną tej nocy. Akcja filmu toczy się w 2023 roku. Film opowiada historię dziennikarki, która straciła blask swojego małżeństwa i musi wybierać między dalekim, ale kochającym mężem a odradzającym się młodszym byłym chłopakiem. W rolach głównych Roma Jasorowska, Wojciech Zieliński i Maciej Musiał. Reżyseria: Robert Wichrowski. Polskiego pochodzenia, na podstawie książek od 16 roku życia.

Dziesięć dni dobrego człowieka. Nieszkodliwy, bezinteresowny, godny zaufania, cnotliwy, etyczny. Jaki jest sens bycia dobrym człowiekiem? Jeśli nikogo nie skrzywdzisz. Czy uważacie się za dobrych ludzi? Ale jeśli weźmiesz prawo w swoje ręce, czy to czyni cię złym człowiekiem? Film jest adaptacją literackiej trylogii, opowiadającej o tym, jak zwykły człowiek Sadiq staje się antybohaterem, poszukując odpowiedzi na kluczowe pytania. Kiedy przechodzi od dobrego do złego, od złośliwego do obojętnego, dotyka to tych, którzy staną mu na drodze, i nikt nie może pozostać tak czysty i niewinny jak pierwszego dnia.

Wyspa skazańców. Film akcji z 2007 roku, w którym występują Steve Austin, Vinnie Jones, Robert Mammone i Madeline West. Wyreżyserowane przez Scotta Webera. Opowiada historię mężczyzny w celi śmierci w cieszącym się złą sławą więzieniu w Ameryce Środkowej, który odkrywa, że ​​potentat reality show kupił go, aby zaangażował go w jego najnowszy projekt.

Wszystkie są dostępne na platformie, która zdecydowała się na włączenie materiałów z określonego wieku i wielu klasyków.

Może Cię to zainteresować: jeśli lubisz komedie romantyczne, Netflix ma „świetny” hiszpański film

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *