5 rekomendacji dla tego mostu w CDMX

5 rekomendacji dla tego mostu w CDMX

Nadeszła dobra końcówka długiego weekendu dla pierwszej połowy listopada i dla tych, którzy zdecydowali się nie wyjeżdżać z kraju Meksyk Na długi weekend lub wizytę w innych stanach, tutaj Was zostawiamy Pięć zaleceń dotyczących aktywności w stolicy.

Jeśli szukasz darmowego festiwalu muzycznego w ten weekend, to właśnie go znalazłeś europejskiego jazzu w tym Sinarta to jest twoje. Jak co roku, podczas 26. edycji w każdą sobotę i niedzielę od 12 do 26 listopada wystąpią zespoły i soliści z dziesięciu różnych krajów.

Oferty są Planowane od 13:00 do 17:00. Możesz cieszyć się występami jazzowymi z Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Polski, Słowacji, Austrii, Niemiec, Węgier, Holandii i tak, Meksyku.

To wydarzenie od Zezwalaj na przejazd Jest to idealne zajęcie, które można wykonać z rodziną, parą, przyjaciółmi lub nawet samotnie. Oczywiście ważne jest, aby przybyć wcześniej, aby zająć najlepsze miejsca.

Na pamiątkę 100 lat Disneyasięga urok wysokiej klasy designu Muzeum Soumayiz wystawą skupiającą utalentowanych krajowych projektantów, którzy poprzez swoje ubrania przedstawią historie, z którymi dorastały tysiące ludzi na przestrzeni lat.

Disney Fashion Show będzie nadal dostępny przez cały listopad i będzie można się nim cieszyć bezpłatny.

Każda z prezentowanych kolekcji odzwierciedla niepowtarzalny styl każdego meksykańskiego projektanta, oddając hołd postaciom i filmom, które zdefiniowały animację, jak np. Pinokio, Kopciuszek i Alicja w Krainie Czarówmiędzy innymi.

Kobiecy klasyk przybywa na stadion Azteca

Dla fanów piłki nożnej, Klasyczny meksykański futbol przyjechać do Pomnik Świętej Urszuligdzie Team America i Chivas Femenil zmierzą się w półfinale rozgrywanego na koniec roku turnieju.

Przy ogólnym wyniku 2:2 w pierwszym meczu, wszystko rozstrzygnie się w drugim meczu, a ponieważ obie drużyny to dwie najpopularniejsze drużyny w Meksyku, tego meczu nie można przegapić.

Rozpoczęcie zaplanowano na niedzielę 16:00 w południeCeny biletów na mecz zaczynają się od 420 peso (plus opłaty za obsługę) i sięgają nawet 1200 peso, więc jeśli jesteś fanką kobiecej piłki nożnej lub chcesz zobaczyć, jak Twoja ulubiona drużyna mierzy się z największym rywalem, to jest okazja.

Wielki zimowy bal Harry’ego Pottera

Uwaga Potterheadzi! W najbliższy weekend w stolicy Meksyku odbędzie się druga edycja Wielki zimowy bal Harry’ego Potterawciągające wydarzenie oparte na tradycji Turnieju Trójmagicznego, zaprezentowane w Harry Potter: Czara Ognia.

Obejmuje przedstawienie teatralne i taniec tematyczny Oficjalne wydarzenie słynnej franczyzy Kino jest idealne dla fanów czarodziejskiego świata, ale także cieszy się… Strefa degustacyjna I jeden Oficjalny sklep z gadżetami.

Kosztujące 750 peso za osobę i do 1250 peso za bilet premium, to doświadczenie okazało się sukcesem w poprzedniej wersji i jedynie zapowiada się na poprawę w stosunku do poprzednika.

La Llorona pracowała w Xochimilco

Goodbye DC, teatralna adaptacja legendy La Llorona w kanałach Xochimilco To wyjątkowe przeżycie móc cieszyć się straszliwą tragedią pogrążonej w żałobie matki wzywającej swoje dzieci.

więcej niż Na scenie 50 artystów, Muzyka na żywo inspirowana stylem przedhiszpańskim To znaczy środowisko bezkonkurencyjne Ostatnia szansa, żeby zobaczyć tę inscenizację.

Odbywa się w sobotę i niedzielę o godzinie 20:00, a bilety kosztują 550 pesos od osoby.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *