500 euro za kuchnię gazową na kemping lub mieszkanie między pracami

500 euro za kuchnię gazową na kemping lub mieszkanie między pracami

Rosnące ceny sprawiły, że wynajęcie domu stało się zadaniem prawie niemożliwym. Znalezienie mieszkania dla studentów w Europie staje się coraz bardziej skomplikowane i kosztowne.

Blanca i jej przyjaciele wiedzą o tym aż za dobrze i musieli mieszkać w mieszkaniu w budowie, dopóki nie mogli dostać dachu we Włoszech. „Pracownicy weszli do pokoju bez pytania o pozwolenie” – mówią.

Nie tylko oni wybierają w obliczu rozpaczy Żyją w niepewnych warunkach. Ktoś jest do tego zmuszony Dzielenie łóżka Również Gotowanie na obozie gazowym za 500 euro Miesiąc.

Kemping grupowy na włoskich uniwersytetach

Desperacja włoskich studentów osiągnęła taki punkt, że zorganizowali ją Obozy grupowe na kampusach uniwersyteckich Z Mediolanu i Rzymu. Jest to ich sposób protestu przed Najwyższym ceny wynajmu.

„Jesteśmy tu od kilku dni, aby demonstrować przeciwko obecnemu kryzysowi mieszkaniowemu” – wyjaśnia Sarah, studentka uniwersytetu.

Wydaje się, że protesty przysłużyły się Mediolanowi, ponieważ po ruchu studenckim burmistrz Pepe Sala wezwał dziekanów uniwersytetów, aby zajęli się pakietem środków dotyczących czynszów.

W obliczu tej sytuacji włoski rząd obiecał obniżyć czynsze nawet o „15% w oparciu o ostateczny koszt”.

We Francji studenci konkurują z turystami. A niektóre miasta chcą, aby właściciele pokazali swoje domy tylko latem podróżnym.

the Rosyjska inwazja na Ukrainę To sprawiło, że wynajem mieszkań w Polsce znacznie podrożał. Stamtąd Alfaro, hiszpański student, stwierdził, że ponad 300 000 ukraińskich uchodźców, których przyjęła Warszawa, spowodowało gwałtowny wzrost cen.

Holandia to jeden z najdroższych krajów Europy. Pokój może kosztować około 1100 euro, wliczając niespodziankę. „Myszy słychać w nocy” — mówi Remy.

Hiszpania Nie oszczędzono go również gwałtownie rosnących cen wynajmu. W styczniu cenę ustalono na ok 11,6 euro za metr kwadratowy. „Rekordowa” cena wzrosła w ostatnim kwartale o 3,9%.

Madryt i Barcelonato dwa duże hiszpańskie miasta, w których ceny mieszkań gwałtownie wzrosły.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *