6-odcinkowy serial detektywistyczny Netflix, który obejrzysz w jeden dzień

6-odcinkowy serial detektywistyczny Netflix, który obejrzysz w jeden dzień


Uzależnisz się od tego 6-odcinkowego serialu detektywistycznego Netflix

Carmen Fernandez Etreros

  • Carmen Fernandez Etreros
  • Carmen Fernández Itreros ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie i obecnie jest redaktorem serii w „Okdiario”. Jako dziennikarz współpracował z kilkoma mediami, takimi jak gazeta ABC, Informativos Telecinco i Gaceta Complutense. Pracowała także w branży wydawniczej jako autorka, korektorka i redaktorka. Autor powieści graficznych Oberon Galdos, pisarz w Madrycie i Emilii, od ciemności do światła.

Wszyscy użytkownicy Netflixa Naprawdę zaskoczony ForrestaA Seria detektywistyczna pełna fantazji i tajemnic Polka, która wylądowała Ostatnio 11 stycznia Na platformie, biorąc pod uwagę intensywną i złożoną historię o seryjnym mordercy, była to historia Autentyczny prezent Dla tych, którym się to podobało. To wciągający serial, który wciąga od pierwszego odcinka.

Polski thriller od Netfliksa Forresta Składa się z 6 odcinków, a jego twórcą jest także Polak Leszek Dawid, odpowiedzialny za takie powieści jak Answers, Broad Peak czy Forest Within. Seria ta, przypominająca nordycki noir, inspirowana jest dwoma pierwszymi powieściami Sagi leśnej Remigiusa Mroza.

Akcja serialu detektywistycznego Netflix rozgrywa się w Karpatach

Seria Forresta Położone jest w Tatrach, najwyżej położonym regionie KarpatLeży na granicy Polski i Słowacji. Główny bohater, nazwany jak w tytule serialu Forrestem, to niekonwencjonalny detektyw, który właśnie został przeniesiony z Krakowa do Zakopanego z powodu różnych problemów behawioralnych i licznych kłótni z przełożonymi. Jego metody są często uważane przez kolegów i przełożonych za niekonwencjonalne, ale on ma świetny instynkt rozwiązywania spraw.

Według oficjalnego opisu serialu Forrest przenosi widzów w majestatyczne polskie Tatry, gdzie spokój tego malowniczego miejsca zostaje nagle przerwany przez serię brutalnych morderstw. Osobą odpowiedzialną za rozwikłanie tych mrocznych tajemnic jest… Victor Forrest, sarkastyczny, ale niezwykle skuteczny policjant. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności detektywistyczne, Forrest rozpoczyna intensywne śledztwo, aby odkryć prawdę o tych zbrodniach, które wydają się skrywać głębokie tajemnice zakorzenione w spokojnym pięknie Tatr.

W Zakopanem, nowym miejscu swojej podróży, będzie musiał rozwikłać serię zbrodni rytualnych. Wszystko zaczyna się, gdy wysoko w górach pojawia się mężczyzna wiszący na żelaznym krzyżu, ze starożytną monetą w ustach.. Kilka dni później w środku makabrycznej uroczystości pojawia się nowa ofiara: naga, związana, zamrożona i z tą samą monetą w środku. Forrest będzie musiał odkryć, co się dzieje i czy jest to dzieło seryjnego mordercy.

Inspektor Victor Forrest i niezależny dziennikarz Będą musieli zbadać serię brutalnych morderstw, które są trudne do rozwiązania. Chociaż Forrest ma dość mroczną i skomplikowaną przeszłość, ma także reputację osoby zarządzającej sprawami dzięki swojemu instynktowi. Wiktora Forsta gra Borys Szyc, który zawsze zaskakuje błyskotliwą interpretacją tej postaci.

Krótko mówiąc, oryginalny thriller Łączy w sobie napięcie i ekscytację już od pierwszego odcinka, utrzymując napięcie tak, że widz nie rusza się z krzesła, dopóki nie odkryje, kto jest zabójcą.. Dobry serial, który wciąga swoją historią i jest idealny dla tych, którzy kochają seriale kryminalne o tajemnicach i seryjnych mordercach.

Forresta
Forresta

dystrybucja Forresta Serial policyjny Netflixa

rola bohatera, Kompleksowy Wiktor Forst, grany przez aktora Borysa Szyca. Ten polski aktor znany jest w swoim kraju z twórczości teatralnej, kinowej i telewizyjnej. W 2007 roku zdobył Nagrodę Wiktora, Nagrodę Telewizji Publicznej (TVP) dla najlepszego polskiego aktora telewizyjnego. W 2023 roku Borys Szyc wystąpił w polskim serialu Ciągle tutaj (Warszawianka) dla platformy streamingowej SkyShowTime

Również w drużynie Leśnej Aktorzy Zuzana Saborzhnikov, Andrei Peñas, Camila Barr, Alexandra Grabowskamiędzy innymi.
Obserwatorzy Forsta już zastanawiają się w mediach społecznościowych, czy będzie drugi sezon. Choć platforma streamingowa Netflix nie potwierdziła nic na temat kontynuacji, Forst nie jest miniserialem i może się zdarzyć, że główny bohater, Wiktor Forst, będzie nadal badał nowe przypadki w tych populacjach w głębi Polski lub w innych regionach.

Netflix zawsze Poczekaj chwilę, aby zobaczyć reakcje serialu na całym świecieDo. Jeśli odbiór w innych krajach będzie podobny do tego w Hiszpanii, gdzie stał się hitem, platforma streamingowa z pewnością zostanie zachęcona do wyprodukowania drugiego sezonu serialu.
Forst to wysokiej jakości serial kryminalny i trzymający w napięciu, idealny dla fanów… Nordycki noir Kto szuka innej intrygi wysokiej jakości.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy Netflix da zielone światło na drugi sezon serialu Zapraszamy do obejrzenia innych produkcji w tym stylu na platformie streamingowej Jak Wewnątrz lasuod tego samego reżysera Forresta Również Pozostać przy moim boku, Nie rozmawiaj z nieznajomymi, ani słowa, bezpiecznie Również Niewinnyintensywny serial kryminalny oparty na powieściach Harlana Cobena.

Detektyw Forrest (Forrest) – oficjalne ogłoszenie |  2024 |  Netflixa [English]


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *