6 Seriale i filmy oparte na opowieściach Harlana Cobaina, aby ominąć koniec wiadomości The Innocent – Series

Dzieło amerykańskiego pisarza było kilkakrotnie modyfikowane i pozostanie częścią jego umowy z Netflixem. Powiemy Ci, gdzie je zobaczyć.

Nowy cel wcześniej Netflix. Jeden z największych zakładów stawia na prywatną produkcję platformy „broadcastowej” w naszym kraju do 2021 roku Era NiewinnyNa podstawie powieści Harlana Cobaina o tej samej nazwie, z udziałem Mario Casasa i Ury Garrido, Prawie nie potrzebowałem weekendu od jego debiutu, żeby podkraść się do najpopularniejszego. Dziesięć pożądanych Netflix, które stają się białe, skubie swój ogon, sprawiając, że każdy z nagłówków wkrada się do nowych widzów, którzy ufają temu, co ma im do zaoferowania prestiżowa platforma.

Ponadto intensywny „thriller” w formie krótkiego serialu już zdążył umieścić się na liście 10 najbardziej znanych na całym świecie, nie tylko w Hiszpanii. Dzięki międzynarodowemu oknu oferowanemu przez Netflix, z którego w przeszłości korzystało już wiele tytułów krajowych, takich jak La Casa de Papel czy Elite, El Inocente może teraz pochwalić się międzynarodowym sukcesem.

Na podstawie homonimicznej powieści Cobaina, Niewinny to jest Historia pełna zwrotów akcji, która niejednokrotnie rozwaliła ci głowę. Punktem wyjścia jest odkrycie, że główny bohater Matt (Mario Casas), jego żona i matka jej dziecka, Olivii (Ura Garrido), może nie być tym, za kogo się podaje. Dziwny telefon z komórki będzie początkiem szybkiej i przerażającej historii, w której jego przeszłość nie przestaje go ścigać: lata temu musiał odbyć wyrok za spowodowanie śmierci młodego człowieka.

Jeśli jesteś już uzależniony Niewinny I pochłonąłeś to – lub zrobiłeś – bezlitośnie, możesz być zainteresowany Historia Harlana Cobena adaptująca serię Netflix to nie jedyne dzieło amerykańskiego autora, który doczekał się wersji na mały lub duży ekran. Następnie zestawiamy wszystkie historie autora, które miały wersję audiowizualną, abyś mógł kontynuować „Kąpiel w Cobainie” trochę więcej po zakończeniu Niewinny.

Nie mów nikomu (2006)

Pierwszą adaptacją dzieła Harlana Cobaina był film francuski nie mów nikomuOd 2006 roku. Film wyreżyserowany przez Guillaume Caneta, w którym głównymi bohaterami są Francois Closet i Marie José Cruz, jest oparty na powieści Nie mów nikomu (nie mów nikomu) Został opublikowany w 2001 roku.

Film jest thrillerem i thrillerem opowiadającym historię Alejandro, genialnego lekarza, który schronił się w szpitalu, gdzie pracuje, aby przezwyciężyć stratę żony, która została mu już odebrana … tragiczna. Kiedy myśli, że za tę zbrodnię może być sprawiedliwość, okazuje się, że sprawa zostaje nagle zamknięta, gdy morderca, który przyznał się do siedmiu zbrodni, ale nie zbrodni Margot, zostaje oskarżony o śmierć. Osiem lat później Alejandro otrzymał w czasie rzeczywistym wideo, na którym jego żona wciąż żyje.

Gdzie to zobaczyć: W serwisie Amazon Prime Video

„Ostatnia szansa” (2015)

Ten francuski miniserial wyemitowany w 2015 roku przez TF1 miał sześcioodcinkowy sezon i oprócz tego, że był oparty na powieści Harlana Cobena, pisarz był także jego twórcą. Oparta na nim amerykańska książka autora Ostatnia szansa Ma tę samą nazwę i adres w oryginalnej wersji to Nie ma drugiej szansy. Został opublikowany w 2003 roku.

W koprodukcji francusko-amerykańskiej zagrali Alexandra Lamy i Pascal Elbe i opowiedzieli, jak życie bohaterki, dr Alice Lambert, zmieniło się z dnia na dzień, w którym zapadła w śpiączkę. Osiem dni po tym, jak ktoś wchodzi do jej domu i słyszy strzały, Alice budzi się na straszną wiadomość: jej mąż zmarł, a córka zaginęła. Od momentu, gdy wielu określało ją jako sprawczynię, bohaterka wyrusza w wyścig z czasem, aby uratować córkę przed organizacją przemytu dzieci, podczas gdy policja jest za nimi.

Gdzie to zobaczyć: W serwisie Amazon Prime Video

Nie rozmawiaj z nieznajomymi (2020)

Adaptacja powieści Nie rozmawiaj z nieznajomymi (nieznajomym) Opublikowany w 2015 r., Don’t Talk to Strangers to pierwszy tytuł będący częścią umowy o współpracy z Netflix, która obejmuje również Niewinny Z nagrania Paolo Oriole. Umowa została podpisana w 2018 roku i będzie obowiązywać przez pięć lat, podczas których 14 jego dzieł zostanie przekształconych w seriale lub filmy na platformie transmisji na żywo.

W wydanej w styczniu 2020 roku serii Don’t Talk to Strangers Richard Armitage gra Adama Price’a, człowieka, którego idealne życie wydaje się rozpadać każdej nocy. Jego życie rodzinne z żoną i dwójką dzieci jest cudowne, ale pewnej nocy w barze podszedł do niego nieznajomy i wyznał coś strasznego, czego nie spodziewał się po żonie.

Gdzie to zobaczyć: I Netflix

Forest Inside (2020)

Adaptacja powieści El bosque (The Woods) Opublikowane w 2007 roku jest najnowszą wersją wynikającej z umowy umowy Netflix-Coben. Podobnie jak El Inocente to serial wyprodukowany przez Netflix Spain, Forest Inside to serial Netflix Poland, który ukazał się w czerwcu 2020 roku. Podobnie jak w innych jego projektach, Coben był mocno zaangażowany w projekt, jako producent wykonawczy liga.

Opowiadana akcja rozgrywa się w Leśnym Leśnym Leśnym w latach 1994-2019, a pośród niego znajdujemy Pawła Kopińskiego, warszawskiego prokuratora, który 25 lat po zniknięciu siostry bez śladu wciąż ma nadzieję, że pewnego dnia ją odnajdzie. Niespodziewanie pewnego dnia pojawia się martwy młody człowiek, ofiara morderstwa, która zniknęła wraz z siostrą w dniu, w którym weszli do lasu podczas letniego obozu i nigdy więcej go nie widziano.

Gdzie to zobaczyć: I Netflix

Bonus: „pięć” + „bezpieczny”

Nie jest oparty na powieściach Harlana Cobaina, ale został napisany przez płodnego amerykańskiego pisarza.

Pięć

Brytyjski miniserial wyemitowany w 2016 roku w British Sky Network, The Five należy również do gatunku dramatu kryminalnego, aby opowiedzieć historię grupy przyjaciół, którzy wystąpili w przerażającym incydencie, który zawsze im będzie towarzyszył. Wiele lat po zniknięciu jednego z nich bohaterowie muszą przejść przez etap przypominania sobie przeszłości, kiedy ich DNA pojawia się na miejscu zbrodni.

Gdzie to zobaczyć: Niestety nie jest dostępny za darmo na żadnej platformie.

’bezpieczeństwo’

Został stworzony przez Harlana Cobena i wydany na Netflix w 2018 roku. Safe zostanie zapamiętany jako serial, w którym zagrał. DexterMichael C. Hall, także dla Netflix. Uznany aktor zagrał w nim ojca, który stracił żonę, musiał stawić czoła życiu rodzinnemu i dwóm nastoletnim córkom. Jednak w dniu, w którym ktoś znika bez śladu, życie Toma Delany’ego zostaje wywrócone do góry nogami, gdy pojawiają się straszne sekrety, które mogą wszystko zmienić.

Gdzie to zobaczyć: I Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *