8 najpopularniejszych tytułów na Netflix wśród filmów i seriali w zeszłym tygodniu

Od lewej do prawej: „Syllabus”, „Dziennik Noela”, „Elita (S6)” i „Merlina”. (Netflix)

Obecnie istnieje wiele wciągających filmów i seriali Netflixaco czyni go jednym z 10 najczęściej oglądanych na platformie pływ. Warto zauważyć, że w słynnym rankingu pojawił się nowy film fabularny z Polski: Program (Zbrodnia, akcja i zemsta). Następnie poznaj inne najczęściej oglądane tytuły na świecie.

film polski "Program" Premiera odbyła się 23 listopada.  (Netflix)
Polski film „Curriculum” miał swoją premierę 23 listopada. (Netflix)

Jego oficjalne streszczenie opisuje „były gliniarz rozpoczyna pracę w instytucie, w którym jego najlepszy przyjaciel uczył, jak stawić czoła gangowi, którego obwinia za swoją śmierć”. Jest to polski film akcji, kryminalny i zemsty, który zajmuje pierwsze miejsce w kategorii nieanglojęzycznej.

Były gliniarz rozpoczyna pracę w instytucie, w którym jego najlepszy przyjaciel uczył, jak stawić czoła gangowi, którego obwinia za swoją śmierć. (Netflix)

Po wybudzeniu ze śpiączki bez pamięci nocy, w której zginęła cała jego rodzina, młody mężczyzna z pomocą swojego psychiatry próbuje odkryć prawdę. 90-minutowy francuski thriller. Numer dwa w rankingu.

"Pacjent" To film z Txominem Vergezem w roli głównej.  (Netflix)
The Patient to film z Txominem Vergezem w roli głównej. (Netflix)

Wspaniała opowieść przygodowa, familijna i sci-fi. Opowiada historię dziewczynki poszukującej zaginionego ojca w tajemniczej krainie snów. Ale nie robi tego sama, towarzyszy jej duży pół-człowiek, pół-bestia o imieniu Flip. mistrzostwo Jasona Momoa i młody Marlowe Barclay, wydany 18 listopada. Numer jeden w kategorii anglojęzycznej.

Przygodowy film fantasy, oparty na komiksie z przełomu wieków Little Nemo in Slumberland. (Netflix)

Dramat opowiadający historię Jacoba Turnera, jednego z najlepiej sprzedających się i odnoszących największe sukcesy autorów. Jest mężczyzną, który nie był w domu ze swoją rodziną od ponad dwóch dekad, odkąd jego chora psychicznie matka wyrzuciła go z domu, gdy był nastolatkiem. Prowadząc normalne życie znanego pisarza, otrzymuje telefon od prawnika, który informuje go o śmierci matki tydzień temu. Premiera odbyła się 24 listopada. Numer dwa w rankingu.

Kiedy autor bestsellerów wraca do domu na Boże Narodzenie, aby uregulować spadek po matce, znajduje dziennik zawierający sekrety z przeszłości. (Netflix)

Po śmierci Samuela Encinas staje przed nową ścieżką, która próbuje ukryć katastrofy z przeszłości. Jednak konflikt w klasie okazuje się mieć charakter systemowy: rasizm, seksizm, przemoc domowa i homofobia to tylko niektóre z poważnych problemów, które przewijają się w korytarzach prestiżowej szkoły w tym sezonie. Premiera odbyła się 18 listopada. Seria numer jeden w kategorii nieanglojęzycznej.

Las Encinas przeżywa poważny kryzys wizerunkowy, zwłaszcza teraz, gdy Samuel zmarł w wyniku wypadku w domu reżysera. Konflikt zagłębi się w inne konflikty, które pojawiają się w klasie: rasizm, seksizm, przemoc seksualna lub LGTB-fobia.

Chłopak o niskich dochodach podbija swoją szlachetną i życzliwą duszą dziewczynę z wyższych sfer, która naiwnie ulegnie urokowi młodego mężczyzny. Kolumbijski serial z Carmen Villalobos i Sebastianem Martinezem w rolach głównych. Produkcja numer dwa w swojej klasie.

Remake kolumbijskiej telenoweli autorstwa Fernando Gaitana. (Netflix)

Jasny i trochę martwy w środku Merlina prowadzi śledztwo w sprawie serii morderstw, zdobywając jednocześnie nowych przyjaciół i wrogów w Akademii Nigdy Więcej. Serial podąża za młodą kobietą przez jej lata szkolne, próbując opanować swoje rozwijające się zdolności parapsychiczne, gdy zmaga się z rozwiązaniem tajemnicy, która oszołomiła jego rodziców. Premiera odbyła się 23 listopada. Seria numer jeden w kategorii anglojęzycznej.

„Merlina” została stworzona przez Tima Burtona na podstawie komiksów z „Rodziny Addamsów”. (Netflix)

„Parowiec pełen europejskich imigrantów zmierza do Nowego Jorku. Wszyscy na pokładzie marzą o przyszłości w Nowym Świecie. Jednak podczas podróży odkrywają inny statek imigrantów dryfujący po pełnym morzu, który zmienia ich życie. odkryją na pokładzie To zmieni ich podróż do Ziemi Obiecanej w przerażającą tajemnicę, która łączy przeszłość każdego pasażera poprzez złożoną sieć tajemnic. Seria nr 2 w swojej klasie.

Twórcy Dark przedstawiają nowy horror na Netflix

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.