A król Arabii Saudyjskiej wyznaczył święto zwycięstwa nad Argentyną

zaszeregowanie FIFA Może to być wyznacznikiem przy podejmowaniu decyzji o faworyzowaniu, ale w piłce nożnej nigdy nie jest decydujące. Najlepszy przykład podany we wtorek, kiedy Królestwo Arabii Saudyjskiej (51. miejsce w rankingu) zdenerwował go uderzając Argentynajeden z kandydatów do pozostania Mistrzostwa Świata w Katarze. Euforia związana z wybranym zwycięzcą jest tak wielka, że ​​władze tego kraju zdecydowały o urlopie w środę.

Radość Katarczyków widać w sprzedaży biletów, biorąc pod uwagę, że jest to drugi kraj (po miejscu) pod względem największej sprzedaży miejsc. w ofercie wcześniej Nie albicelest Zamieszkali na boisku i zdobyli nagrodę: zaskakujące zwycięstwo nad drużyną południowoamerykańską, co było jedną z ich największych ambicji do tytułu.

Przeczytaj także

Z tej sprawy, prawdziwy dom Postanowiłam, że będzie to święto wszystkich pracowników (publicznych i prywatnych), a także studentów. Według doniesień lokalnych mediów, ok króla Salmana Zgodził się na zabieg po sugestii księcia koronnego Mohammed bin Salman Niech kraj świętuje zwycięstwo 2:1 nad drużyną Lionela Scaloniego.

uroczystości w Rijadzie

Argentyna Przyjechał z niepokonanym rekordem 36 meczów, który zniszczył Królestwo Arabii Saudyjskiej. W rezultacie zwycięscy mieszkańcy utworzyli zaimprowizowane kręgi taneczne i poruszali się samochodami po stolicy kraju.

Niewielu mogło to przewidzieć zielony jastrząb Z Herve Renardktóry zajmuje 51. miejsce w światowych rankingach, pokonałby dwukrotnych mistrzów świata na czele z siedmiokrotnym mistrzem świata Leo Messim Złota piłka.

Imprezować całą noc

Rijad przygotowywał się do całonocnej imprezy, gdy gratulacje napływały od wyższych urzędników saudyjskich. Turki Al-Szejk, doradca dworu królewskiego i szef Generalnego Urzędu ds. Rozrywki w Arabii Saudyjskiej, ogłosił w mediach społecznościowych, że wstęp do głównych parków i centrów rozrywki w mieście zostanie odwołany.

Polska vs. Królestwo Arabii Saudyjskiej

Mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Królestwa Arabii Saudyjskiej odbędzie się w sobotę 26 listopada 2022 r. o godz. 8:00 (EST), 7:00 (CST) ), 5:00 rano na stadionie Ciudad de la Educación w Ryanie.

Arabia Saudyjska vs. Meksyk

Mecz pomiędzy drużynami Królestwa Arabii Saudyjskiej i Meksyku odbędzie się w środę, 30 listopada 2022 r. o następujących godzinach, zgodnie ze strefą czasową Stanów Zjednoczonych: 14:00 (EST), 1:00 pm (CST), 11:00 na Stadionie Narodowym Lusail w Lusail City.

Kanały, na których można oglądać transmisje telewizyjne meczów grupy C

kanały Fox Sports s FS1 (z komentarzami w języku angielskim) f Telemundo s Wszechświat (z komentarzami w języku hiszpańskim), dostępne na platformach Zjednoczone państwo Mecze będą transmitowane Grupa C Które można również oglądać online, można oglądać w serwisach takich jak YouTube TV, Hulu, Fox Sports App, Direct TV Stream itp.). Będą również mogli cieszyć się pełnym i szczegółowym zasięgiem Mundo Deportivo USA.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.