Aby dostać się do finału, argentyńscy kibice stworzyli firmę, aby przedłużyć swój pobyt w Katarze – Fox Sports

Argentyńska doktryna Albiceleste w Katar uczynił ich zupełną inteligencją Aby przedłużyć swój pobyt w Pucharze Świata.

Tak jest w przypadku Macieja i Luciano, którzy przybyli do Doha z gwarantowanymi biletami i gotówką na całą fazę grupową i ostatnie 16Ale kiedy nie dostali więcej, opracowali plan, aby zarobić więcej pieniędzy.

Obaj, fani Boca, przybyli z Buenos Aires z ładunkiem (fałszywych) koszulek z Niemiec, Brazylii, Argentyny, Francji i Hiszpanii, aby rozpocząć szybki start.

Czytaj więcej: Czego Meksyk potrzebuje, aby zakwalifikować się do 1/8 finału?

„To, co robimy, to pozycjonowanie się w miejscach takich jak stacje metra lub autobusy i Koszulki oferują 80 riali (425 meksykańskich peso).

Ludzie często to kupują: „Prawda jest taka, że ​​tutaj są pieniądze, ludzie mają pieniądze i czasami dostają coś szybko od drużyny, która gra, kupują to bardzo szybko i nie targują się o cenę” – wyjaśnił Luciano. .

Pomimo tego, że praktyka ta jest powszechna na każdym stadionie na świecie, Sprzedawcy uliczni zostali ograniczeni w Katarze Tylko do serwowania szalików imprezowych.

Na terenie znajdują się stragany z jedzeniem, napojami i oficjalnymi produktami, choć większość ma wysoką cenę. The Cena niemieckiej koszuli krajowej wynosi około 2000 pesos wewnątrz nieruchomości.

Przyjechaliśmy z nadzieją, że wszystko zostało wyprzedane, a to dałoby nam bilety, których nam brakowało, a kiedy już jedziemy, myślę, że to zostało zrobione.

Ostatni dzień, Grupa C, Katar 2022

po, po Zaczyna się od porażki Arabii SaudyjskiejArgentyna wróciła do mundialu po pokonaniu Meksyku, więc teraz zagra z liderem sektora z Polską w ostatnim dniu fazy grupowej, która odbędzie się w tych dniach.

Meksyk vs. Królestwo Arabii Saudyjskiej

  • Środa 30 listopada
  • Stadion Lusail
  • 22:00 czasu lokalnego / 13:00 czasu meksykańskiego

Polska vs. Argentyna

  • Środa 30 listopada
  • Boisko 974
  • 22:00 czasu lokalnego / 13:00 czasu meksykańskiego

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *