„Aby reprezentować mój piękny kraj”: Adrian Itzam, Suwerenny Supranarodowy Salwador, udał się do Polski

„Aby reprezentować mój piękny kraj”: Adrian Itzam, Suwerenny Supranarodowy Salwador, udał się do Polski

Salwadorski model Adrian Itzam przyjechał wczoraj do Polski, aby reprezentować kraj w konkursie piękności dla mężczyzn Mister Supranational 2022.

W zeszłym miesiącu model salwadorski, Adriana Atzama Został mianowany Mister Supranational Salvador do reprezentowania kraju w konkursie piękności męskiej, który odbędzie się w Polsce.

Adrian ma już rozległe doświadczenie w modelingu i modzie, ponieważ od najmłodszych lat poświęcił się modelingowi i fitnessowi. Ponadto w 2018 roku był częścią reality show Calle 7.

Salwadorczyk ma 26 lat, 1,80 m wzrostu, mieszka w Los Planes de Renderos w Panchimalco i stara się zdobyć tytuł najpiękniejszego mężczyzny na świecie w tej edycji zawodów mężczyzn.

W 6. edycji konkursu Mister Supranational Itzam zmierzy się z ponad 30 kandydatami z różnych krajów i autonomicznych regionów świata, którzy wykażą się talentem, urodą i inteligencją.

Czytaj także: Zdjęcia: Poznajcie Adriana Itzama Monge, przystojnego Salwadorczyka, który podbił wybiegi mody

Zdjęcie: poglądowe, niekomercyjne/https://www.instagram.com/p/CfhQrKoOBwj/

Koncert finałowy odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 lipca w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Na zakończenie imprezy Varo Vargas, Pan Ponadnarodowy 2021 Do PeruPrzekaże tytuł swojemu następcy.

Dlatego salwadorski pan wyjechał wczoraj z kraju do Polski, gdzie zrobi wszystko, co w jego mocy, aby móc podnieść wizerunek małego kciuka Ameryki Środkowej.

„✨Pierwszy dzień wyjazdu do Polski, aby reprezentować mój piękny kraj, Salwador @officialmistersupranational 2022 🇸🇻❤️” – napisał Adrian w poście na swoim koncie na Instagramie. Oprócz tego opublikował serię zdjęć z flagą kraju.​

Kontynuuj czytanie: „Atol, tamales, riguas!”, Abigail Mancia i jej chłopak chodzą po ulicach sprzedając

Zdjęcie: poglądowe, niekomercyjne/https://www.instagram.com/p/CfhQrKoOBwj/

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *