Adriana Kalska zagra Annę Przybylską? Oficjalny komentarz rozwiewa wątpliwości

Adriana Kalska w filmie o Annie Przybylskiej, stąd jej przemiana na Instagramie? Przemówił agent aktorki. Superstar „M jak miło superstar” już pracuje nad grupą produkującą CV?

Film o Anna Przybylska Nieustannie budzi wielkie emocje. Biografia ukochanej gwiazdy „Złotopolskiego”, która zmarła w 2014 roku po ciężkiej chorobie, miała ukazać się kilka lat temu. Zlecenia miał wykonywać przyjaciel aktorki, reżyser Radosław Piwowarski. Skrypt został wygenerowany i próbujesz wybrać główną rolę. Jednak rodzina zmarłej gwiazdy nie zgodziła się na pokazanie Anyi zgodnie z sugestią reżysera. Projekt został ostatecznie zatrzymany.

Nadzieje odżyły, gdy Jacek Kurski wyraził chęć zrobienia filmu o Annie Przybylskiej w polskiej telewizji.

Pracujemy nad wieloma pięknymi dokumentami i myślę, że mamy taki renesans. To jest właściwe badanie misji Telewizji Publicznej. W ostatnich latach nie było takich dokumentów, które mogłyby zobaczyć 4 miliony ludzi. Na przykład będzie film o Annie Przybylskiej, który może trafić do kin. Autor opowiadania Krawczyka z wielkim entuzjazmem rozpoczął pracę nad filmem o Annie. Myślę, że ten dokument nie przyciągnie do telewizji 4, a nawet 5-6 mln Polaków. Ty je przeniesiecie – powiedział w rozmowie z Faktem szef Telewizji Publicznej.

Adriana Kalska miała wypadek na planie. „Zespół natychmiast rzucił się, by ją uratować.”

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską w Autobiografii?

Nic dziwnego, że tak wielu fanów czeka na rezygnację z jakiejś grupy. Właśnie to ostatnio rozważano. Zdjęcie Adriana Kalska disfrazada de Anna Przybylska en “Złotopolskie”. Odpowiedź aktorki na pytanie, czy ma to związek z reklamowaną biografią, może wskazywać, że prace nad filmem już się rozpoczęły.

Kierownik Adriana Kalska oficjalnie zwrócił uwagę na sprawę. Jak potwierdził, nie wiedział nic o przygotowaniach aktorki do roli Anny Przybylskiej.

Nic nie wiem – odpowiedział w rozmowie z „Super Expressem” Maciej Gajewski.

Tabloid twierdzi, że Adriana Kalska przesłała zdjęcie z planu nowego serialu TVN „Zagubieni”, w którym wciela się w główną bohaterkę, a produkcja obraca się wokół jej makijażu.

Ilona Ostrowska znika z Na dobre i na złe. Czy to już koniec Twojej przygody z TVP?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *