Afro-Wenezuelczycy potępiają rasistowskie działania przeciwko nieżyjącej już minister Prensa Latina

Afro-Wenezuelczycy potępiają rasistowskie działania przeciwko nieżyjącej już minister Prensa Latina

W dokumencie przedłożonym prokuraturze organizacja ta odnotowała odrzucenie publikacji, które pojawiły się na tych platformach cyfrowych i drukowanych po śmierci słynnego przywódcy socjalistycznego, które uznała za morderstwo w jego pamięci.

Przedstawiciel Casimera Monasterio, członek ruchu, zauważył, że „ci, którzy mówią, że są przeciwnikami, pokazali w mediach społecznościowych i mediach straszne i niebezpieczne podżeganie do nienawiści do pokoju w republice”.

Z kolei urzędnik potępił przesłania nienawiści kierowane do profesora Estoresa i podkreślił, że aby zadośćuczynić i uhonorować jego pamięć, wychwalał tradycje regionu Barlovento, które zasługują na tych, których zalicza się do „ naszych najstarszych ukochanych ”.

Klasztor ujawnił, jak niekwalifikowalność i piętno rasowe zostały wyzwolone przeciwko kulturze pochodzenia afrykańskiego i ministrowi Mestizo, który był przykładem człowieka zasad i rewolucjonisty, który dostosował się do swoich ideałów.

Wskazał, że Boliwariańska Konstytucja stanowi, że Wenezuelczykom gwarantuje się wolność wielonarodowości i wielokulturowości: „Żyjemy w państwie sprawiedliwości i prawa. Żądamy poszanowania konstytucji. Nikogo nie szanujemy.

W ostatnich dniach prasa i członkowie władzy wykonawczej potępili nasilenie kampanii przeciwko rządowi i jego głównym osobistościom jako element wojny medialnej.

msm / wup / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *