Akcja kręcenia serialu Disney +, Kadyks, rozgrywa się w brazylijskim mieście

Akcja kręcenia serialu Disney +, Kadyks, rozgrywa się w brazylijskim mieście

Kadyks znów staje się planem filmowym. W dzisiejszym przypadku była to platforma międzynarodowa Disney + Miejsce, w którym wybrano lokalizacje w stolicy Kadyksu dla serii o Holokauście, której akcja toczy się w Brazylii, a zdjęcia rozpoczęły się na Plaza de Mina, Alameda i innych pobliskich ulicach. Główny bohater, młody aktor z Kalifornii Logana LermanaKilka scen zostało nakręconych dziś rano obok poręczy Alameda.

Nagrany kilka godzin temu Mainacho General Street, gdzie od elewacji do elewacji wisiały różne elementy garderoby. Na Plaza de Mina, gdzie zdjęcia będą kontynuowane dzisiaj i jutro, trwają prace w okolicy Callejón del Tinte, zarówno w budynku mieszkalnym przekształconym na potrzeby filmu w ambasada polskajak w budynkach komercyjnych, które stały się firmami brazylijskimi.Chodzi o kręcenie serialu Disney + „We Where the Lucky Ones”, wstępnego tytułu, który prawdopodobnie ulegnie zmianie, gdy pasek zostanie wydany na rynku. W roli głównej aktor Logan Lerman, najbardziej znany z serialu telewizyjnego Percy Jackson. 31-letni Lerman dziś rano kilka razy kręcił scenę, w której biegnie po Alamedzie wśród kilku statystów ubranych w kostiumy z pierwszej połowy XX wieku. Seria koncentruje się na II wojnie światowej i Holokauście. Bohaterem serii, opartej na książce o tym samym tytule, jest Joey’a Kinga.

Ekipa filmowa znajdowała się w Alameda Obok Baluarte de la Candelaria. Samochody dostawcze i samochody były porozrzucane po okolicy, podczas gdy kamery, sprzęt dźwiękowy, światła, kostiumy i inne rekwizyty zostały ustawione w ogrodach, dogodnie zlokalizowanych, aby chronić obszar filmowania.

W samej Alamedzie, za ogrodami i równolegle do balustrady, znajdowała się kamera podróż Aby nagrać moment, w którym bohater rozpoczyna wyścig po okolicy. To była scena, która była nagrywana kilka razy, aż reżyser, Thomasa Kyle’a Uważaj to za dobre. Biegnąc pośród dużej grupy statystów ubranych w kostiumy z epoki, Lerman przechadzał się po Alamedzie, która zwykle świetnie wyglądała na ekranie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *