Aktorki, które wystąpiły w remake’u „Soy yo Betty, la fea” na świecie – Publimetro Colombia

Niewątpliwie „To mój dom, brzydki” stał się jednym z najbardziej udanych seriali na całym świecie, a także pojawił się kilka powtórek.

Tutaj pokazujemy aktorki, które grały „Betty” w różnych wersjach.

Anna Maria Orozco – „Jestem moim domem, brzydka”

Jest bohaterką oryginalnej historii, zapoczątkowanej w 1999 roku przez RCN Televisión i napisanej przez Fernando Gaitána.

Jej bohaterką była „Beatriz Aurora Pinzón Solano” aka „Betty”.

Angélica Vale – „Lety” w „Najpiękniejszej brzydkiej”

W Meksyku córka Angeliki, Maria, była odpowiedzialna za ożywienie „Letícia Padilla Solís”, lepiej znanej jako „Letí”. Produkcja została wyemitowana w 2006 roku.

Jest uważany za jednego z faworytów tłumu, dzięki dobremu poziomowi publiczności, jaki osiągnął zarówno w Meksyku, jak i Ameryce Łacińskiej.

Ruth Nunez – „Jestem Bia”

W Hiszpanii aktorka Ruth Nunez zagrała „Bię” w 2006 roku. Ta historia skupia się na młodej kobiecie, która pracowała dla magazynu o modzie.

America Ferrera – „Brzydka Betty”

W 2006 roku Salma Hayek postanowiła wyprodukować wersję w Stanach Zjednoczonych z udziałem America Ferrera, która zebrała dobre recenzje od publiczności.

Dzięki tej produkcji Ferreira mogła stać się wspaniałą aktorką.

Annabella Balharis – „Bella brzydka”

Ta historia miała miejsce w Brazylii w 2009 roku, z aktorką Annabellą Balharris w roli głównej. To był ogromny sukces, bijąc rekordy oglądalności w swoim kraju.

Julia Kamenska – „Brzydka Ula”

Sukces dotarł do Polski, gdzie powstała wersja z Julią Kamenską, która została szeroko zaakceptowana przez publiczność w tym kraju.

Elvir Torres – „Betty i Nowy Jork”

W 2009 roku Telemundo wprowadziło specjalną wersję dla latynoskiej publiczności, w której zagrała aktorka Elyfer Torres w swojej pierwszej głównej roli.

W tej wersji „Betty” jest młodą Meksykanką mieszkającą w Nowym Jorku i po kilku miesiącach poszukiwań pracy przyjmuje jedną w firmie modowej V&M Fashion, gdzie zostaje osobistą sekretarką szefa firmy, w wykonaniu Eric Elias. .

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.