Alejandro Sanz otwiera letni sezon koncertowy w Kordobie i daje „The Champions Burger” jako główną atrakcję weekendu

Alejandro Sanz otwiera letni sezon koncertowy w Kordobie i daje „The Champions Burger” jako główną atrakcję weekendu

Koncert Alejandro Sanza

Już jutro, w sobotę, na arenie byków wystąpi madrycki artysta Alejandro Sanz, otwierając letni sezon koncertowy w stolicy. Prognoza pogody na ten moment jest optymistyczna i na dziś nie należy spodziewać się opadów.

Sanz powróci do stolicy po swoim ostatnim koncercie w 2015 roku i zaprezentuje swoją trasę koncertową w Kordobie. On żyje, który zeszłego lata przekroczył 300 000 obserwujących, najwięcej w tym roku. W ostatnich dniach, po piśmie w Świergot Zdając sobie sprawę, że przeżywa zły moment psychiczny, artysta ponownie pojawił się na portalach społecznościowych, aby potwierdzić, że nie chce zawieszania trasy i wierzy, że przy „odpowiedniej pomocy”, „zrozumieniu” i „wsparciu” trasy, który rozpocznie się w sobotę w Pampelunie, zostanie przeprowadzony.

Echanove i jego komedia rozbrajają kłamstwa i horror

W najbliższą sobotę Juan Ichanov pojawi się w Gran Teatro, gdzie zagra i wyreżyseruje sztukę, która poprzez komedię rzuca wyzwanie kłamstwom i horrorowi. być albo nie być to jedna z największych komedii XX wieku, do której słynny aktor powraca w spektaklu, który można oglądać od godziny 20:00.

być albo nie byćPierwotnie był to film z 1942 roku, wyreżyserowany przez Lubischa w środku II wojny światowej i u szczytu nazizmu, podkreślający moralną i komiczną wartość jego fabuły i intencji: pokazać siłę i odporność teatru na rozbrajanie kłamstwa i horroru. ; W tym przypadku nazistowskiego faszyzmu, i to poprzez dekonstrukcję najlepszej komedii.

Spektakl rozgrywa się w Warszawie w sierpniu 1939 roku. Trupa teatralna pary Torów urządza się w teatrze na próby. Gestapo!, dzieło satyryczne na globalne zagrożenie ze strony Hitlera i nazizmu. Jednocześnie reprezentują Hamleta, którego wers „Być albo nie być” będzie kluczem do A sprawy nieślubny. Ale problemy będą się mnożyć we wszystkich zamówieniach: polskie władze zakazują nowej marki Gestapo! aby uniknąć represji ze strony Hitlera; Co nie przeszkodziłoby Niemcom w napaści na Polskę.

Wraz z Juanem Ichanowem pracę tę wykonują Lucia Quintana, Ángel Burgos, Gabriel Garbiso, David Pinilla, Eugenio Bilotta i Nicolás Ailuro.

„The Champions Burger” czyli jak zadowolić publiczność wybierając najlepszego hamburgera

Vial Norte będzie gospodarzem wydarzenia od czwartku do 18 czerwca Burger mistrzów, który jest świetnym cytatem gastronomicznym, który ma na celu wybranie przez publiczność najlepszego hamburgera. Ponad 17 food trucków weźmie udział w wydarzeniu ku uciesze każdego, kto odwiedził już Castellón, Alicante, Madryt, Saragossę i Sewillę i będzie w Maladze do 4 czerwca.

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 18:00 do 1:00 oraz w soboty i niedziele od 12:00 do 1:00.

Koncert Kwartetu Klasycznego w Kordobie

Cordoba Classical Quartet wystąpi w najbliższą sobotę w Teatrze Gongora z koncertem pt. Schumann i Schubert: grupa pstrągów

Formacja Kordoby została naznaczona w ostatnich latach prezentacją repertuaru i studiów scenicznych o dużej wartości informacyjnej, które przeniosły kulturalną markę Kordoby na jedne z najlepszych klasycznych scen w Hiszpanii i Europie. Z tej okazji w tym projekcie zagłębiają się w obfite zestawienia instrumentów smyczkowych, w ewolucji kompozycji klasycznej, z fortepianem i jego potężnym idiomatycznym głosem.

Gala „Kobiety Morza Śródziemnego”.

Program Cultura en Red Delegacji ds. Kultury i Dziedzictwa Historycznego Rady Miejskiej zaprasza na koncert w piątek o godz. 20:30 na Plaza de las Artes (park Fidiana) Śródziemnomorskie kobietyWśród nich będzie spotkanie z pisarzem Antonio Manuelem, autorem powieści Światło, w którym byliśmy, zbuntowało się w Kordobiena którym oparty jest ten musical.

Musical „Powiedz mi, że mnie kochasz. The Copla jako kobiecy przewodnik ideologiczny”

Również pod patronatem programu Cultura en Red będzie gościć siedziba Stowarzyszenia Quijote y Sancho (Avenida de Libia, 57) w piątki o godzinie 21:00. Powiedz mi, że mnie kochasz. Cobla jako żeńskiego przewodnika doktrynalnegoNapisane przez Mathilde Cabello i Marisol Mimbrelo.

Muzyka w Ambigú autorstwa Axerquía

Jeśli chcecie posłuchać więcej muzyki, w piątek w Ambigú de la Axerquía czekać będzie meksykański zespół Dr. Triton Triton i lokalna grupa Chiton, aw sobotę przyjdzie kolej na Tito Ramireza, który zaprezentuje swoje najnowsze dzieło. album Książę.

Impreza na koniec roku w szkole Maruja Caracuel

Czerwiec staje się także miesiącem obchodów zakończenia cyklu szkół tańca w Kordobie. Pierwszym, który to zrobi, będzie Classical Ballet Show Maruja Caraquel w niedziele o 20:00.

flamandzki

sesja Kawiarnia Singera Niedziela będzie kontynuowana recitalem flamenco Sevillen Paillaura Alegrii Navarro, która dorastała wśród wielkich artystów flamenco: jej ojca, José Joaquína, zdobywcy nagrody Córdoba National Dance Award, oraz jej wuja Nino Bora, Bordóna Mineiro i Geraldillo del Toque.

Navarro zakończyła swoją karierę w tańcu flamenco w Antonio Ruiz Soler Dance Institute (Sewilla) i zdobyła stypendium jako instruktorka w Cristina Herren Flamenco Foundation, a także finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ubrique i Young Flamenco oraz półfinalistka w La Union.

Jego doświadczenie w altablos było szerokie i rozległe, koncertował w Sewilli, Jerez, Madrycie i Barcelonie. W 2020 roku założył własną akademię i kontynuuje studia podyplomowe w Kordobie. Na niedzielnym koncercie towarzyszyć jej będzie bijący brawo gitarzysta Jesús Rodriguez, Jose Joaquin. i Niño de Gines, wokal.

Kino

Filmotica de Andalucía zostanie pokazana w piątek gry domowe (o godzinie 18:00) i czternaście (o 20:30).

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *