Alimentaria & Hostelco świętuje swoje pierwsze wydanie od 2018 roku

Ostatnie wydanie Alimentarii, które miało miejsce w 2018 roku.
Elena Ramon ekspansja

  • Alimentaria & Hostelco spodziewa się 100 000 odwiedzających

  • Vera 2000 uzyskuje 115 milionów pożyczek z Europejskiego Banku Inwestycyjnego na rozbudowę siedziby Gran Via

W targach dualnych weźmie udział 3000 firm, w tym 400 międzynarodowych. Do 12 500 spotkań biznesowych zaplanowano w ciągu czterech dni od hali

Wszystko jest gotowe do powrotu Targi w BarceloniePo czterech latach Jedzenie i gościnnośćpodwójny konkurs poświęcony jedzenieTen Powrót do zdrowia i sprzęt do Hotel.

jedzeniektóry odbywa się co dwa lata, jest jednym z wielkich klasycznych wydarzeń w kalendarzu wystawowym w stolicy Katalonii, a w 2018 roku odbył się wspólnie i po raz pierwszy z hostelco. Kolejna skonsolidowana wersja miała zostać wydana w kwietniu 2020 r., ale wybuch Covid zmusił wydarzenie do dwukrotnego przełożenia.

Wreszcie w następny poniedziałek, 4 kwietnia, Jedzenie i gościnność Kurtyna uniesie się w najbardziej wyczekiwanej wersji, która zajmie siedem z ośmiu skrzydeł hali Gran Via. A zgodnie z tym, co wczoraj poinformował rząd, otwarcie przejmie król Filip VI.

Po obchodach Mobile World Congress (MWC), które odbyły się między końcem lutego a początkiem marca, powrót Alimentaria & Hostelco potwierdza przywrócenie dużych wystaw twarzą w twarz, które odbyły się w Barcelonie.

Powierzchnia wystawiennicza 85 000 mkw. będzie nieco mniejsza niż w 2018 r., choć trzeba liczyć się z tym, że z tej okazji impreza była gospodarzem Sektora Wina, którego pokaz został teraz zorganizowany w samodzielną imprezę.

Jedzenie i gościnność Potrwa do 7 kwietnia, a weźmie w nim udział 3000 firm, z czego 400 międzynarodowych, z 52 krajów. „Jesteśmy dumni, że w kontekście takim jak obecny, prawie jedna piąta całkowitej podaży programu pochodzi od międzynarodowych firm, co wzmacnia rolę wydarzenia jako globalnego punktu odniesienia” – zapewnia. Jose Luis Bonetprezydent jedzenie.

Kraje takie jak Brazylia, Australia czy Kanada po raz pierwszy zaprezentują się w strefie pawilonów międzynarodowych, do których powróci m.in. Argentyna, Włochy, Maroko, Polska, Turcja i Grecja; Te dwa ostatnie regiony zwiększyły ponad dwukrotnie swój obszar w porównaniu z 2018 r. W rozdziale o nieobecności spadek widoczny jest w Chinach, a także w Rosji.

Organizatorzy przewidują, że w ciągu czterech dni targów odbędzie się do 12 500 spotkań biznesowych i mają nadzieję przyciągnąć 100 000 profesjonalnych zwiedzających, w tym 1400 kupców z 68 krajów. Jedzenie i gościnność Oczekuje się, że wywrze wpływ gospodarczy w wysokości około 180 milionów w Barcelona Zatrudnia tymczasowo ponad 8000 osób.

ten Współpracownik, gastronomia i technologia będą odgrywać szczególną rolę w rękach m.in. The Alimentaria Hub, w którym weźmie udział dwustu ekspertów z branży; Poznaj gastronomię, program gotowania na żywo z udziałem trzydziestu szefowie kuchni Z gwiazdkami Michelin i Hostelco Live Hotel, w którym możesz obserwować, jak roboty hotelowe wykonują pracę jako kelner, recepcjonista lub ochroniarz.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.