Almendra Castillo będzie reprezentować Peru w konkursie Miss Supranational 2022 po rezygnacji Yili Rivery

Almendra Castillo zastąpi Williego Riverę w konkursie Miss Supranational 2022 (Zdjęcie: Instagram/@almendracastilloobrien)

To jest oficjalne. W najbliższy piątek 13 maja Jessica Newton ogłosić to Zamek migdałowy O’Brienajeden z dziewięciu kandydatów do programu Panna Peru 2022będzie reprezentować kraj w międzynarodowym konkursie piękności Panna ponadnarodowa 2022 Z Nicola Roberto, ponadnarodową Miss Peru. Piękna modelka zdobędzie koronę po niespodziewanej rezygnacji Jeli RiveraMiss Peru 2021.

Poprzez konferencję prasową organizator konkursu Miss Peru przedstawił uczestniczki ogólnopolskiego konkursu, m.in. Alicia Rovigno, Valeria Flores, Tatiana Calmel. Kilka chwil później ogłoszono, że Almendra przekonała ławę przysięgłych w rozmowie osobistej, otrzymując w ten sposób koronę.

„Miss Peru 2022 to Alemandra Castillo”dawna królowa piękności skrzyżowała, a następnie przytuliła modelkę. Mikołaja Roberta Był odpowiedzialny za przekazanie mu zespołu, podczas gdy Newton umieścił na nim koronę. Castillo ani na chwilę nie stracił uśmiechu.

To była nominacja Almendry Castillo na Miss Super National Peru 2022 | Wideo: Instagram / @perureynas

Należy zauważyć, że odbędzie się konkurs piękności 15 lipca w Amfiteatrze Strzelecki Park w Nowym Sączu, Polska. Mandra będzie miała tylko dwa miesiące na przygotowanie, ponieważ będzie musiała podróżować pod koniec czerwca. Tam będzie rywalizować z innymi kandydatami z ponad 50 krajów i regionów autonomicznych, którzy dążą do tytułu.

Po tym nominacji do tytułu zostanie tylko 8 kandydatów Panna Peru 2022: Alicia Rovigno, Mai Azo, Valeria Flores, Tatiana Calmel, Dalene Arroyo, Mariuri Moran, Flavia Montes, Arlette Rogel. Jedna z nich będzie reprezentować kraj w konkursie Miss Universe 2022.

Almendra Castillo to 27-letnia modelka, profesjonalna wizażystka i odpowiedzialna za międzynarodowy biznes.. Kandydowała do konkursu Miss World Peru 2021 w imieniu konstytucyjnej prowincji Callao. „Uważam się za kobietę silną, pogodną, ​​wytrwałą i namiętną. Miłośniczka sztuki, tańca, a zwłaszcza kultury peruwiańskiej”obliczone.

Almendra Castillo została koronowana na Miss Peru 2022 (Zdjęcie: Instagram / @almendracastilloobrien)
Almendra Castillo została koronowana na Miss Peru 2022 (Zdjęcie: Instagram / @almendracastilloobrien)

Ostatnio Jessica Newton użyła swojego konta na Instagramie, aby witać swoich zwolenników w Wielkanoc, a także przekazywać smutne wieści. „Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi i jako rodzina w tych dniach refleksji i jedności, myśląc o tym, by być lepszą wersją siebie. W ramach tych refleksji musimy to zrobić Yely (Rivera) Miss Peru (2021), ze względu na bardzo ekscytującą dla niej ofertę pracy, postanowiła odmówić zabrania zespołu z Peru na Miss Supranational 2022„, Powiedziała.

W tym samym tonie dodał: „Tak więc nie tylko Miss Peru 2022 zostanie ukoronowana Miss Universe (2022), ale także będziemy wiedzieć, kto będzie odpowiedzialny za reprezentowanie nas na tegorocznej Miss Supranational. Zanim doprowadzi to do jakichkolwiek spekulacji, chcę, żebyś wiedział, że Yely ma całą moją miłość i wsparcie w tym, co chcesz robić. To urocza dziewczyna, która będzie mi towarzyszyć w wyborze następców”..

Lili Rivera była reprezentantką Peru w wyborach Miss Universe 2021. Niestety nie zakwalifikowała się.  (Zdjęcie: Miss Universe)
Lili Rivera była reprezentantką Peru w wyborach Miss Universe 2021. Niestety nie zakwalifikowała się. (Zdjęcie: Miss Universe)

Później modelka zauważyła, że ​​decyzja nie była pochopna, ale myślała już o tym od dawna. W swoich wypowiedziach wskazał, że nie chce, aby jego fani odebrali to, co się stało, jako brak zaangażowania z jego strony.

„To był długi proces, a decyzja nie zapadła z dnia na dzień i chcę, aby nie pozostawiono ich z myślą, że „Yely nie ma zaangażowania”, „że nie powinna była rezygnować”, mam swoje prawo. ( …) Tym razem podjęłam decyzję, by słuchać siebie, priorytetyzować siebie i swoje marzenia, znaleźć drogę, która sprawia, że ​​jestem szczęśliwa we wszystkim, co robię, a czas jest o wiele ważniejszy niż cokolwiek innego.Powiedziała była królowa piękności.

Czytaj:

Bad Bunny, Avril Lavigne, Harry Styles i nie tylko: daty i miejsca ich koncertów w Limie w 2022 roku
Świadek potwierdza, że ​​Vanya Blodao zaatakowała Mario Iriverina w nocnym klubie: „ugryzła go w szyję”
Pancho Rodriguez: Były kongresman Paul Garcia zaprzecza, że ​​Yahaira Plasencia uniemożliwiła mu powrót do Peru

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.