Amazon wdraża program Freight Partner w Hiszpanii i innych krajach europejskich

Amazon będzie próbował złagodzić kryzys logistyczny, wycofując z Europy więcej ciężarówek. Jeff Bezos chce oszczędzić sobie wysokich kosztów transportu towarów na statkach towarowych Przejazd z programem Freight Partner do różnych krajów europejskich: Francja, Polska, Włochy, Niemcy… i tak Hiszpania.

Zobowiązanie do przeniesienia wszystkich produktów Amazon

Oficjalne ogłoszenie zostało wydane w Niemczech, ale z kraju informacji Zobaczymy to wkrótce w pozostałych wymienionych krajach. Celem tego programu jest szkolenie przedsiębiorców w zakresie zakładania firm logistycznych, które z kolei Poświęcają się wyłącznie przewożeniu wszystkich produktów Amazon. Tak, umowa musi być wyłączna.

Program jest już aktywny w Stanach Zjednoczonych od sierpniaI dozwolona jest współpraca z firmami, które posiadają tylko flotę Minimum 10 ciężarówek i maksimum 20 ciężarówek. Firmy te są odpowiedzialne za szkolenie i/lub zatrudnianie kierowców ciężarówek, więc Amazon oszczędza całą tę pracę i wymaganą papierkową robotę.

Zaledwie miesiąc temu The Wall Street Journal zawieszony Jak te firmy przewozowe widzą większość tego kryzysu (a także firmy żeglugowe): w USA? Są firmy, które zwiększyły swoje zyski o 147%, nie mniej. Amazon po prostu chce to powtórzyć na Starym Kontynencie.

Jeśli źródło jest poprawne, powinniśmy zobaczyć oficjalne ogłoszenie w Hiszpanii Amazon Freight Partner Przed Sylwestrem. Jak wiecie: jeśli masz trochę pieniędzy i chcesz założyć firmę, Amazon przedstawił dla Ciebie pomysł.

zdjęcie | David Ballu

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *